Raty - PayPlus
Przebieg zabiegu

Standardowa procedura wykonania zabiegu:

 • demakijaż
 • peeling
 • wprowadzenie wprowadzenie kwasu hialuronowego przy pomocy urządzenia
 • maska z kwasem hialuronowym
Cykl leczenia

Leczenie prowadzimy w cyklu 2-6 zabiegów, które wykonujemy w odstępach kilku tygodni. Raz w roku zalecamy stosowanie terapii podtrzymującej, która pomoże zachować osiągnięte efekty.

Efekty
GWARANTOWANE EFEKTY PO SERII ZABIEGÓW:
 • wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące
 • redukcja zmarszczek i bruzd
 • poprawa kolorytu i struktury skóry
 • redukcja rozstępów
 • redukcja tkanki tłuszczowej

Dla tych, którzy boją się igły!!!

Mezoterapia polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości odpowiednich substancji aktywnych. Do mezoterapii ultradźwiękowej używa się specjalnego aplikatora, który wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatów leczniczych i odmładzających w skórę i tkankę podskórną. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta. Mezoterapia ultradźwiękowa służy do nawilżania, tonizowania, liftingu, rozjaśniania przebarwień, spłycania blizn.

Koktajle do Mezoterapii:

 • Przeciwzmarszczkowy koktajl o działaniu botoksopodobnym, dający efekt spłycenia zmarszczek i odmłodzenia i napięcia skóry.
 • Nawilżający koktajl kolagenu i kwasu hialuronowego, dający efekt ujędrnienia i wygładzenia cery, wypełnienia bruzd i zmarszczek.
 • Witaminowy koktajl o wysokim stężeniu witamin A,C,E ,o wyjątkowych właściwościach stymulujących regenerację skóry.
 • Antycellulitowy koktajl o działaniu redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit.

Mezohialuronik / Mezolift

Zabieg polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry kwasu hialuronowego. Do zabiegu używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną.
Meso Hyaluronic to zabieg dla wyjątkowo wymagających klientek.

Mesobotox-Like

Hit Salonów Kosmetycznych na Świecie!!!

Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik wprowadził ten zabieg jako pierwszy w Polsce! Zabieg polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości substancji botoksopodobnej -Argireline. Do zabiegu używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta. Argireline® (acetyl heksapeptyd – 3) – to unikalny peptyd nowej generacji, ktry wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu. Argireline umożliwiło najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Mezohialuronik twarz 150,00 zł
Mezohialuronik twarz i szyja 199,00 zł
Mezohialuronik twarz, szyja i dekolt 220,00 zł
Mesobotoks Like 120,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.