Raty - PayPlus
Przeciwwskazania
  • infekcje
  • łuszczyca
  • ciąża
  • przyjmowanie leków sterydowych
  • często występująca opryszczka
Informacje

Niepożądane efekty uboczne:

Prawidłowo wykonany zabieg nie daje żadnych powikłań i jest całkowicie bezpieczny. Sporadycznie u kobiet ze skłonnością do opryszczki a zamierzającym poddać się pigmentacji ust, może po zabiegu pojawić się opryszczka. Aby zminimalizować to ryzyko wskazane jest przyjmowanie leku przeciwwirusowego.

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Gdy brwi są za jasne lub zbyt rzadkie zwłaszcza na końcach, chcemy zmienić ich kształt, gdy henna „trzyma się” zbyt krótko. Makijaż permanentny szczególnie polecany dla kobiet o słabym wzroku, noszącym okulary, kiedy to wykonanie precyzyjnego makijażu oka jest utrudnione. Kobietom aktywnie uprawiającym sport taki makijaż nigdy się nie rozmaże. Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem gdy pragniemy optycznie powiększyć i pogłębić kolor ust aby stały się bardziej pełne i kobiece. W naszym gabinecie makijaż permanentny wykonuje wykwalifikowana lingeristka i kosmetyczka, długoletnim doświadczeniem.

Na czym polega makijaż permanentny i jak długo się utrzymuje?

Polega na wprowadzeniu w naskórek nietoksycznych naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych 3-5 lat. Później barwnik równomiernie jaśnieje i zanika. Średnio o 20% rocznie.

Jak jest wykonywany makijaż permanentny?

Podczas rozmowy ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody klientki. Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać naturalną urodę. Na początku zabiegu nanoszony jest na skórę środek znieczulający, który zaczyna działać po upływie 5 min. Następnie delikatnie rysujemy igłą i farbą kontury. W międzyczasie podajemy dodatkowe znieczulenie i dalej rysujemy kontury. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu cieniutką igłą, która poprzez szybkie drgania wprowadza barwnik w naskórek. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie, uwzględniając typ kolorystyczny oraz specjalne życzenia.

W trakcie zabiegu zwracamy szczególną uwagę na to, by makijaż był jak najbardziej naturalny.

Efektem makijażu permanentnego są:

  • Oczy – wyraziste i podkreślone
  • Usta – pełniejsze, z podkreślonym kolorem ,a mimo to naturalne
  • Brwi – równomierne o pięknej linii i gęstsze

Czy makijaż permanentny boli?

Jest to zabieg podczas którego mechanicznie ingerujemy w naskórek wprowadzając przy użyciu igły specjalny pigment. Nawet ukłucie szpilką wywołuje delikatny ból. Natura jednak wyposażyła kobiety w zwiększoną tolerancją na ból. By dodatkowo zmniejszyć jego odczuwanie do minimum, smarujemy miejsce specjalnym, atestowanym środkiem znieczulającym. Dzięki temu odczuwane jest tylko mrowienie na skórze.

Badanie Cena Cena promocyjna
Znieczulenie 30,00 zł
Brwi 850,00 zł
Oczy – kreska górna 550,00 zł
Oczy – kreska dolna 450,00 zł
Oczy – kreska dolna i górna 900,00 zł
Usta – kontur 750,00 zł
Usta – wypełnienie 850,00 zł
Usta – kontur z wypełnieniem i efektem 3D 1000,00 zł
Usta – cieniowanie 750,00 zł
Korekta 150,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.