Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Zalecana ilość zabiegów
kilka - kilkanaście
Częstotliwość zabiegów
tydzień
Czas zabiegu
20 – 60 minut
Znieczulenie
nie
Cena
od 650 zł do 1200 zł
Informacje

Jakie korzyści przynoszą zabiegi na twarz wykonywane przy użyciu Accent UltraV?

Korzyści jest wiele, a najważniejsze to:

  • wymodelowanie twarzy i podkreślenie konturów szyi w sposób bezpieczny
  • praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych, bez blizn
  • bez konieczności poddawania się głęboko inwazyjnym zabiegom,
  • wysoka skuteczność w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej jędrności,
  • brak okresu rekonwalescencji.

Termolifting Accent Ultra V Alma

 

Czym jest Accent UltraV Alma?

To platforma do przeprowadzania różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry, poprawy jej wyglądu i kondycji, która świetnie spisuje się przy kształtowaniu konturów twarzy i szyi oraz usuwaniu niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych. Wykorzystuje się ją we współpracy z ultranowoczesnymi technologiami i 10 różnymi głowicami zabiegowymi marki Alma. Dzięki temu można wykonywać zabiegi szybko, bezpiecznie, kompleksowo i w komfortowych dla pacjenta warunkach, uzyskując efekty znakomite, a często także spektakularne, utrzymujące się przez długi czas.

Jakie zabiegi na twarz i szyję można wykonać przy użyciu Accent UltraV Alma?

Platforma umożliwia wykonanie zabiegów modelowania kształtu twarzy przez selektywne, nieinwazyjne niszczenie komórek tłuszczowych oraz namnażanie włókien kolagenowych dzięki czemu uzyskujemy bezinwazyjny lifting twarzy – wykorzystuje się tu metodę VShape i używa trzech różnych głowic: UltraFace, UniFace.

Dlaczego stosuje się różne głowice przy zabiegach na twarz?

Moduły w różny sposób wpływają na tkankę skórną, a ich stosowanie dobiera się w zależności od stanu tkanki oraz oczekiwanych rezultatów. Głowica UniFace emituje fale wywołujące na przemian oziębienie i ogrzanie tkanek, prowadząc do uszkodzenia błon komórek tłuszczowych. Moduł UltraFace umożliwia wykorzystanie termicznego wpływu fal radiowych na tkanki i masażu w celu pobudzenia drenażu limfatycznego. Do modelowania i ujędrniania skóry stosuje się skojarzone działanie głowic Unilarge i Bipolar.

 

Jak dzięki Accent UltraV i metodzie VShape modeluje się kształt twarzy?

Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody VShape skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji), emitowanych przez głowicę UltraFace. Zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu, a następnie, po ściśle określonym czasie, głowica emituje fale radiowe. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości. Monopolarne fale radiowe stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Działanie ultradźwięków i fal radiowych jest wzmacniane poprzez masaż wykonywany specjalną końcówką UniFace usprawniającą drenaż limfatyczny i mikrokrążenie.

Czy metoda VShape jest bezpieczna?

Tak, to całkowicie bezpieczny sposób na wymodelowanie konturu twarzy i szyi poprzez redukcję tłuszczu. Bezpieczeństwo jest gwarantowane przez:

  • Kontrolowany czas działania zimnych ultradźwięków i wywołującej efekt termiczny radiofrekwencji.
  • Selektywne niszczenie komórek – ultradźwięki prowadzą jedynie do rozpadu adypocytów, nie uszkadzając innych komórek. Dzieje się tak, ponieważ komórki inne niż tłuszczowe mają dużo bardziej stabilną strukturę i stosowana fala akustyczna nie dezorganizuje ich budowy.
  • Kontrolowany efekt termiczny – wzrost temperatury następuje stopniowo, a monopolarne fale radiowe przenikają przez warstwę naskórka do tkanek położonych głębiej i trafiają dokładnie w warstwę, w której gromadzą się komórki tłuszczowe.

Postaw na precyzję i wielofunkcyjność platformy Accent UltraV i przywróć blask Twojej urodzie. Nie zwlekaj i umów się na zabieg!

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać zamierzone efekty?

Liczba zabiegów jest różna i zależy od problemu, który ma być leczony przy użyciu Accent UltraV. Najczęściej w celu uzyskania pożądanego efektu wykonuje się kilka-kilkanaście zabiegów w odstępach czasowych sugerowanych przez kosmetologa.

Czy uzyskane efekty są trwałe?

Dzięki Accent UltraV uzyskuje się długotrwałe efekty. Jednak z uwagi na naturalne procesy starzenia się tkanek zabiegi wymagają okresowego powtarzania w celu utrzymania uzyskanych rezultatów.

Czy zabiegi wykonywane przy użyciu Accent UltraV wymagają przygotowania?

Nie ma takiej potrzeby.

 

Zabieg Cena Cena promocyjna
Twarz 850,00 zł 650,00 zł
Twarz + szyja 1000,00 zł 850,00 zł
Twarz+szyja+dekolt 1200,00 zł 1000,00 zł
Brzuch/uda/pośladki 850,00 zł 850,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.