Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Zalecana ilość zabiegów
jednorazowo
Czas zabiegu
30 minut
Znieczulenie
nie
Cena
od 1800 zł do 2000 zł
Cykl leczenia

Terapia składa się z 2-4 zabiegów (maksymalnie 6) w odstępach co 4 tygodnie.

Belkyra – nowoczesny zabieg likwidujący tkankę tłuszczową podbródka

Pozbądź się kompleksu drugiego podbródka.

Zabieg preparatem Belkyra przeznaczony jest dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej podbródka u dorosłych. Do zabiegu kwalifikują się zarówno pacjenci z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej jak i pacjenci z ciężkim nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Belkyra nie zawiera ani ludzkiego, ani zwierzęcego kwasu dezoksucholowego, ale taki, który jest identyczny z tym występującym naturalnie.

Zabieg poprzedza konsultacja lekarska. Wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.  Terapia polega na wstrzyknięciu do tłuszczu podskórnego preparatu powodującego całkowite zniszczenie komórek tłuszczowych. Czas konsultacji wraz z podaniem preparatu to maksymalnie 30 minut.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Belkyra – odchudzanie podbródka 2000 zł 1800 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.