Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Cena
od 350 zł do 650 zł
Informacje

Korzyści zabiegów Accent Ultra V Shape:

  • Likwidacji tkanki tłuszczowej,
  • Usuwania cellulitu,
  • Likwidowania nadmiernej wiotkości skóry,
  • Wspomagania procesu odchudzania,
  • Modelowania konturu twarzy i ciała.

Selektywna liposukcja ultradźwiękowa Accent Ultra V Shape – urządzenie na miarę XXI wieku

Bezpieczny, bezbolesny zabieg redukujący tkankę tłuszczową.

Moduł emitujący ultradźwięki efektywnie i selektywnie działa na błony komórek tłuszczowych, uszkadzając je. Tym samym zawartość komórek tłuszczowych zostaje uwolniona, a następnie usunięta za pomocą procesów fizjologicznych, poprzez układ limfatyczny, układ krwionośny i system immunologiczny. Trójglicerydy z uszkodzonych komórek tłuszczowych są stopniowo transportowane poprzez system limfatyczny oraz krwionośny do wątroby, gdzie ulegają ostatecznej neutralizacji.

Accent Ultra

Dzięki selektywnemu działaniu ultradźwięków, struktury otaczające komórki tłuszczowe, takie jak skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe nie ulegają zniszczeniu. Efekt poprawy kondycji skóry widoczny jest już po pierwszej wizycie. Jednak dla uzyskania i utrzymania satysfakcjonujących rezultatów, należy wykonać serię zabiegów, od czterech do ośmiu, w dwu do czterotygodniowych odstępach.

Accent Ultra VShape jest alternatywą dla procedur chirurgicznych. Zabiegi mogą być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała z uwzględnieniem szyi, brzucha, ud czy pośladków. W trakcie zabiegu odczuwalne jest jedynie komfortowe ciepło i zauważalne zaczerwienienie skóry.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Plecy 500,00 zł
Boki 500,00 zł
Wewnętrzna część ud 500,00 zł
Zewnętrzna część ud 500,00 zł
Ramiona 350,00 zł
Podbródek 350,00 zł
Brzuch 650,00 zł 500,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.