Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Cena
od 1200 zł
Przeciwwskazania
  • ciąża i karmienie piersią;
  • stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka);
  • skłonności do blizn przerostowych (keloidów);
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia;
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Marzysz o kształtnych ustach o idealnych konturach? Chcesz podnieść kąciki lub zwiększyć objętość warg? Możemy Ci w tym pomóc – lekarze z instytutu Dermedik wykonują powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Po konsultacji z pacjentem, zostaje dobrana odpowiedni rodzaj preparatu. Następnie podaje się znieczulenie ( w razie potrzeby)  i wypełnia wargi, korygując cały kształt albo określony obszar. Jeśli masz ochotę na delikatną zmianę, modelowanie ust wypełniaczem w formie kwasu hialuronowego będzie strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy na zabiegi, które poprawią wygląd Twoich warg, a także zwiększą poziom ich nawilżenia oraz korzystnie wpłyną na elastyczność. Powiększanie i modelowanie ust przeprowadzamy z użyciem kwasu hialuronowego, który jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie.

 

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu

Po przeprowadzeniu wywiadu, podczas którego zostają wykluczone przeciwwskazania do zabiegu, lekarz podaje Pacjentowi znieczulenie (miejscowe lub dentystyczne). Gdy zacznie ono działać, przystępuje się do wstrzyknięcia kwasu, co trwa kilka minut. Korekcja kształtu, objętości i ogólnej estetyki warg oraz ich okolic jest zawsze dokładnie omówiona i zaplanowana, a efekt dokładnie taki, jakiego oczekuje Pacjent. Wymodelowane usta utrzymują perfekcyjny wygląd przez nawet 12 miesięcy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym czasie zabieg powtórzyć.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Lifting wolumetryczny Voluma (2ml) 2200,00 zł
Bruzdy nosowo- wargowe 1200,00 zł
Dolina łez 1200,00 zł
Lwia zmarszczka 1200,00 zł
Zmarszczki wokół ust 1200,00 zł 699
Zmarszczki marionetki 1200,00 zł
Wypełnianie opadających kącików ust 1200,00 zł
Powiększanie, korekta kształtu ust 1200,00 zł 699
Korekta kształtu nosa 1200,00 zł
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego- hialuronidaza 500,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.