Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Cena
od 1200 zł
Przeciwwskazania
  • ciąża i karmienie piersią;
  • stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka);
  • skłonności do blizn przerostowych (keloidów);
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia;
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Marzysz o kształtnych ustach o idealnych konturach? Chcesz podnieść kąciki lub zwiększyć objętość warg? Możemy Ci w tym pomóc – lekarze z instytutu Dermedik wykonują powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Po konsultacji z Pacjentką, zostaje dobrana odpowiednia dawka preparatu. Następnie podaje się znieczulenie i wypełnia wargi, korygując cały kształt albo określony obszar. Jeśli masz ochotę na delikatną zmianę, modelowanie ust wypełniaczem w formie kwasu hialuronowego będzie strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy na zabiegi, które poprawią wygląd Twoich warg, a także zwiększą poziom ich nawilżenia oraz korzystnie wpłyną na elastyczność. Powiększanie i modelowanie ust przeprowadzamy z użyciem kwasu hialuronowego (m.in.Restylane, Surgilips, Teosyal i Estelis Perfecta), który jest dobroczynnym związkiem, naturalnie występującym w ludzkim organizmie. Oferujemy przystępny cennik, dostępny dla wszystkich na naszej stronie.

Modelowanie ust

Twój wygląd w rękach lekarza – powiększanie ust kwasem hialuronowym

Z dumą przyznajemy, że w Instytucie Dermedik modelowanie ust jest wykonywane przez lekarzy specjalistów. Już niedługo Kraków stanie się miejscem, do którego będą przyjeżdżać największe gwiazdy show biznesu i to nie tylko po to, żeby zwiedzać Wawel. Oferowane przez nas powiększanie ust kwasem hialuronowym okazuje się jedną z najskuteczniejszych metod, gwarantujących spektakularny efekt WOW! Jednak nie trzeba być celebrytą światowej sławy, żeby sprawdzić na własnej skórze działanie bezpiecznego wypełniacza, jakim jest kwas hialuronowy. W naszym Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii zawodowo powiększamy usta kobietom i mężczyznom w różnym wieku.

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu

Po przeprowadzeniu wywiadu, podczas którego zostają wykluczone przeciwwskazania do zabiegu, lekarz podaje Pacjentowi znieczulenie (miejscowe lub dentystyczne). Gdy zacznie ono działać, przystępuje się do wstrzyknięcia kwasu, co trwa około 30 minut. Korekcja kształtu, objętości i ogólnej estetyki warg oraz ich okolic jest zawsze dokładnie omówiona i zaplanowana, a efekt dokładnie taki, jakiego oczekuje Pacjent. Wymodelowane usta utrzymują perfekcyjny wygląd przez nawet 9 miesięcy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym czasie zabieg powtórzyć. Jeśli jesteś ciekaw, jaka jest cena za powiększanie ust kwasem hialuronowym, przejrzyj nasz atrakcyjny cennik. Zdecydowanych zapraszamy do Krakowa, gdzie czekają na Was lekarze, gotowi do działania.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Lifting wolumetryczny Voluma (2ml) 2200,00 zł
Bruzdy nosowo- wargowe 1200,00 zł
Dolina łez 1200,00 zł
Lwia zmarszczka 1200,00 zł
Zmarszczki wokół ust 1200,00 zł
Zmarszczki marionetki 1200,00 zł
Wypełnianie opadających kącików ust 1200,00 zł
Powiększanie, korekta kształtu ust 1200,00 zł
Korekta kształtu nosa 1200,00 zł
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego- hialuronidaza 300,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.