Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Czas zabiegu
20 - 60 minut
Informacje

Po 12-15 miesiącach od zabiegu, nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się nawet do 5 lat. Zabieg trwa 20-60 minut.

NAJLEPSZY PRODUKT DO NIECHIRURGICZNEGO LIFTINGU

Nici Happy Lift to zupełnie nowy sposób na uzyskanie młodzieńczego wyglądu twarzy w krótkim czasie. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego – gwarantują natychmiastowy efekt, a przede wszystkim nie narażają pacjenta na powikłania i efekty uboczne.

Lifting twarzy nićmi Happy Lift

NAJLEPSZY PRODUKT DO NIECHIRURGICZNEGO LIFTINGU

Nici Happy Lift

Happy Lift

Wykonane z biodegradowalnego polikaprolaktonu nici Happy Lift swą efektywność zawdzięczają mikroskopijnym haczykom o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Nici wprowadzane pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki temu, po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny zaraz po zabiegu.

Happy Lift to różne rodzaje nici, które dobiera się odpowiednio do wybranej techniki przeprowadzenia zabiegu, miejsca implantacji, a także potrzeb i oczekiwań pacjenta.

FREE FLOATING najpopularniejsza nić z gamy Happy lift o grubości 2/0 USP z haczykami w dwóch kierunkach, dzięki czemu stabilnie utrzymuje się w tkankach. Nić polecana do liftingu twarzy i szyi.

ANCORAGE nić o grubości 2/0 USP, idealna do liftingu środkowej części twarzy jest kotwiczona w okolicy powięzi i przeprowadzana w kierunku podbródka i żuchwy, tworząc specjalne rusztowanie dla tkanek.

DOUBLE NEEDLE nić o grubości 2/0 USP zakończona dwiema igłami, dzięki czemu wprowadzanie nici staje się łatwiejsze, zabieg jest krótszy, a rezultaty bardziej symetryczne. Zalecana jest do liftingu brwi i szyi.

BOCA krótka nić stworzona specjalnie do zabiegów powiększania ust. W odróżnieniu od reszty nici posiada haczyki skierowane na zewnątrz. Sprawia, że usta stają się pełniejsze i gwarantuje naturalny efekt.

MESOCOGS nić o grubości 3/0 USP polecana szczególnie do poprawy struktur większych obszarów na ciele, redukcji zmarszczek twarzy, szyi i rąk, a także do zabiegów ujędrniania skóry.

VAGINAL NARROWER nić o grubości 0/0 USP z dwiema igłami i haczykami kotwiczącymi ułożonymi w dwóch kierunkach. Stosowana do rewitalizacji i liftingu krocza oraz zwężenia wejścia do pochwy.

I-NEEDLE nić o grubości 2/0 USP do napinania luźnej skóry na szyi. Umożliwia wykonanie liftingu szyi z efektem podobnym do operacji liposukcji.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2000,00 (2 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2900,00 (3 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 3700,00 (4 ml)
Nici PDO First Lift – korekta owalu twarzy 1200,00 zł
Nici PDO First Lift – uniesienie brwi 800,00 zł
Nici PDO First Lift – policzki 1000,00 zł
Nici PDO First Lift – kurze łapki z powieką dolną 800,00 zł
Nici PDO First Lift – zmarszczki palacza 1000,00 zł
Nici PDO First Lift – linie marionetki 800,00 zł
Nici PDO First Lift – szyja / dekolt 1400,00 zł
Nici PDO First Lift – kolana 1400,00 zł
Nici PDO First Lift – łokcie 1200,00 zł
Nici Silhouette – 1 sztuka 1000,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.