Raty - PayPlus

Jak sama nazwa wskazuje, współczesna medycyna estetyczna obejmuje wszelkie działania, prowadzące do polepszenia wyglądu zdrowego Pacjenta. Są to zabiegi mało inwazyjne lub całkowicie nieinwazyjne, często zupełnie bezbolesne albo wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Wśród nich wymienić można masaże modelujące ciało, mezoterapię igłową, botoks na leczenie migreny czy depilację laserową. Każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej ma na celu usunięcie defektów, które dla wielu osób stanowią powód kompleksów i utraty pewności siebie. Bardzo się cieszymy, że odwiedzasz stronę Instytutu Dermedik. Medycyna estetyczna jest działem medycyny, który nasi lekarze specjaliści zgłębiają już od wielu lat, podnosząc jakość życia osób w różnym wieku. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas, jak ważny dla ludzkiej psychiki i spokoju wewnętrznego jest wygląd fizyczny. Dlatego z tak dużym zaangażowaniem przeprowadzamy innowacyjne zabiegi, pozwalające naszym Pacjentom odzyskać blask w oku, który niknął w cieniu kompleksów.

Medycyna estetyczna w wykonaniu lekarzy z Instytutu Dermedik

Wszystkie zabiegi, jakie obejmuje medycyna estetyczna, powinny być wykonywane przez lekarzy, posiadających stosowne uprawnienia i doświadczenie. W naszym zespole nie brakuje specjalistów, którzy mogą zagwarantować fachowe podejście do Pacjenta i usługi na najwyższym poziomie. Zarówno kosmetologia estetyczna i dermatologia estetyczna obejmują zabiegi, których nie należy wykonywać bez kierunkowego wykształcenia. Dlatego nie ryzykuj, zgłoś się do nas! Jeśli Kraków jest Twoim miejscem zamieszkania i pragniesz zadbać o swój wygląd, korzystając z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna, zapraszamy. W Instytucie Dermedik skonsultujesz się z lekarzem oraz z doświadczonymi kosmetologami. Nie tylko doradzimy i podpowiemy, co będzie dla Ciebie najlepsze, ale również przeprowadzimy zabieg, po którym poczujesz się pewnie i pięknie. Zależy nam na tym, aby nasi Pacjenci zawsze byli zadowoleni z efektów, przerastających ich najśmielsze oczekiwania. Wierzymy, że Ty też przekonasz się, jak bardzo zaawansowana jest kosmetyka estetyczna XXI wieku. Nasz atrakcyjny cennik znajdziesz w stosownej zakładce na stronie. Pamiętaj, że wybierając pakiet zabiegów, możesz sporo zaoszczędzić. Oferujemy botoks, lifting twarzy, mezoterapię igłową, modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, korektę miejsc intymnych, a także wiele innych usług. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.