Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Cena
od 100 zł
Przeciwwskazania

Z zabiegu depilacji laserowej nie powinny korzystać:

 • kobiety w ciąży
 • kobiety karmiące piersią
 • osoby z ostrymi stanami zapalnymi skóry
 • osoby z ze zmianami skórnymi na tle alergicznym
 • osoby z tatuażem w miejscu wykonywania zabiegu
 • osoby cierpiące na padaczkę
 • osoby z bielactwem
 • osoby cierpiące na łuszczycę
 • osoby u których występuje nadwrażliwość skóry na słońce
 • osoby z przebytymi i czynnymi chorobami nowotworowymi
 • osoby ze skórą skłonną do bliznowacenia
 • osoby z rudymi, siwymi oraz blond włosami
 • osoby z opryszczką (zabieg można wykonać tydzień po ustąpieniu)
Informacje

System ten został doceniony przez wiele instytucji zarówno europejskich jak i światowych. Posiada honorowane certyfikaty:

 • certyfikat bezpieczeństwa i jakości
 • wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków
 • certyfikat ISO 9001

Miło nam Cię poinformować, że nasz Instytut Dermedik został autoryzowanym gabinetem depilacji laserowej. Od teraz trwałe laserowe usuwanie owłosienia przeprowadzamy z jeszcze większą satysfakcją, zaskakując Pacjentki i Pacjentów szybkością i precyzją działania.

Z radością przyznajemy, że Kraków zyskał kolejne miejsce, w którym chirurdzy oraz kosmetolodzy każdego dnia udowadniają, jak wiele może współczesna medycyna estetyczna. Laserowa depilacja z użyciem systemu LightSheer® pozwala usunąć zbędne włoski, zarówno te małe i jasne, jak również grube i ciemne. Zajmujemy się depilacją nowej generacji, a urządzenia którymi dysponujemy usuwają włosy, będące w fazie aktywnego wzrostu. W związku z tym, zabieg należy powtarzać co kilka tygodni, aż do całkowitego pozbycia się owłosienia. Zapraszamy na depilację różnych partii ciała: bikini, twarzy, pach, łydek i nie tylko. Zapewniamy profesjonalne przeprowadzenie zabiegu, z wykorzystaniem nowoczesnego lasera diodowego LightSheer.

Depilacja laserowa

Trwała depilacja laserowa bez tajemnic. Dowiedz się, co i jak

Osoby, które decydują się na laserowe usuwanie owłosienia, bardzo często pytają nas o efekty. To, jak szybko się one pojawią, w dużej mierze zależy od rodzaju włosów, w tym ich grubości i koloru. Im włos ciemniejszy, tym trudniej go usunąć, dlatego tak ważne jest, aby stosować profesjonalny laser. W naszym Instytucie Dermedik posiadamy najnowszy sprzęt, emitujący wiązki promieni. Ponieważ trwała depilacja jest procesem wymagającym cierpliwości, należy ją powtarzać co kilka tygodni. Dopiero wówczas, gdy wiązki dotrą do wszystkich włosów, a więc po około 8 zabiegach, owłosienie zostaje całkowicie usunięte.

Depilacja laserowa

W trosce o zadowolenie Klientów, cena za pakiet jest u nas dużo niższa, niż u konkurencji. Jeśli więc zamieszkujesz Kraków albo okoliczne miejscowości, skorzystaj z naszej oferty. Depilujemy brodę, wąsik, bikini, a także inne partie ciała – nogi, pachy, plecy, tors. Jesteśmy gotowi, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zadbaj o swój komfort. Depilacja laserowa twarzy pomaga wielu kobietom odzyskać pewność siebie, a usuwanie owłosienia z nóg i pach, pozwala zapomnieć o konieczności sięgania po maszynkę. Nie zaprzątaj sobie głowy podrażnieniami, wywołanymi pospiesznym goleniem się. Postaw na laserowe usuwanie włosów! Zadbamy o to, żeby zabiegi przebiegły niemal bezboleśnie oraz przyniosły satysfakcjonujące efekty, na miarę Twoich oczekiwań.

Badanie Cena Cena promocyjna
Pakiet czterech zabiegów na brodę 350,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na wąsik 350,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na uda 1000,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na łydki 800,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na pełne bikini 800,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na linię bikini 400,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na pachy 400,00 zł
Depilacja laserowa Uda 450,00 zł 300,00 zł
Depilacja laserowa Łydki + kolana 400,00 zł 250,00 zł
Depilacja laserowa Pełne bikini 400,00 zł 250,00 zł
Depilacja laserowa Pachy 200,00 zł 120,00 zł
Depilacja laserowa Broda 200,00 zł 100,00 zł
Depilacja laserowa Wąsik 200,00 zł 100,00 zł
Depilacja laserowa Tors 800,00 zł 650,00 zł
Depilacja laserowa Plecy 850,00 zł 700,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.