Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla mężczyzn

Czas zabiegu
20 - 40 minut
Znieczulenie
miejscowe
Efekty

Efekty zabiegu powinny utrzymywać się od 12 – 24 miesięcy, często jednak istnieje potrzeba ustalenia indywidualnego programu terapeutycznego, który może obejmować coroczną iniekcję niewielkiej ilości specyfiku. Cena wtedy jest ustalana w zależności od ilości zużytego preparatu.

Pogrubianie penisa– ogólna charakterystyka zabiegu

Zabieg powiększenia penisa przy użyciu kwasu hialuronowego przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu w trakcie ani po zabiegu a efekt jest natychmiastowy.

Bezdyskusyjną zaletą zabiegu jest natychmiastowy efekt z długo utrzymującymi się efektami (około 2 lat).

Zabieg pogrubiania penisa trwa 20 – 40 minut, w zależności od ilości wstrzykiwanego żelu. Procedura powinna być przeprowadzana w warunkach higienicznych, niemniej jednak zabieg nie wymaga użycia sali operacyjnej.  Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza kwas hialuronowy  specjalną igłą.

Po przeprowadzonym zabiegu w pierwszych dniach należy masować penisa. Zaleca się również noszenie obcisłej bielizny i unikanie kontaktów seksualnych oraz wysiłku fizycznego przez 2-4 tygodnie.

Pogrubianie penisa kwasm hialuronowym – zalety stosowania wypełniacza

Osoby z różnego rodzaju problemami, powiązanymi z brakiem satysfakcji z własnego wizerunku, niejednokrotnie rezygnują z szansy poprawy swojego wyglądu. Ich decyzja o nie poddawaniu się zabiegowi chirurgicznemu jest całkowicie zrozumiała w kontekście wszelkich ryzyk powiązanych z chirurgiczną ingerencją w ciało człowieka.

W świetle powyżej opisanych dylematów pacjentów, bezdyskusyjną zaletą zabiegów Macrolane jest prostota ich wykonania. Iniekcja wypełniacza w penisa nie wymaga pozostania pacjenta w szpitalu oraz nie niesie ze sobą ryzyka powstania blizn. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji. Do dodatkowych, niepowtarzalnych walorów wypełniacza  można zaliczyć m.in.:

  • relatywnie długie utrzymywanie się preparatu (około 24 miesięcy);
  • możliwość kilkukrotnych zabiegów;
  • szansa na wielokrotne dopełnienia i korekty;
  • wypełniacz jest substancją naturalnie występującą w ciele człowieka;
  • wypełniacz nie osłabia wartości diagnostycznej prześwietleń.

Jak przygotować się do zabiegu:

  1. Należy umówić się na wstępną konsultację z lekarzem wykonującym zabieg, który indywidualnie dobierze ilość preparatu oraz określi spodziewane rezultaty.
  2. Obszar poddawany zabiegowi powinien być ogolony uprzednio w celu dokładnego i higienicznego wykonania zabiegu.
Zabieg Cena Cena promocyjna
Powiększanie penisa preparatem Deneb 3000 zł 10 ml
Powiększanie penisa preparatem Neauvia  5000 zł 10 ml
Wędzidełko napletka / chirurgia 500zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.