Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Cena
od 3500 zł do 4000 zł
Po zabiegu

Kontrole po zabiegu

Pierwsza zmiana opatrunku jest następnego dnia po zabiegu, zdjęcie szwów 7 – 10-go dnia. Zalecana są też wizyty kontrolne po miesiącu i pół roku.

Informacje

Niezbędne badania laboratoryjne

  • grupa krwi,
  • morfologia z rozmazem,
  • czas koalinowo-kefalinowy (APTT),
  • elektrolity (sód i potas),
  • poziom glukozy na czczo,
  • stężenie przeciwciał HBs,
  • HCV.

Korekcję odstających uszu wykonuje się u pacjentów odczuwających dyskomfort w związku z odstawaniem jednego lub obu uszu. Zabieg ma na celu uzyskanie przylegania uszu do czaszki.

U dzieci operację tę wykonuje się w znieczuleniu dożylnym. U nastolatków i dzieci dobrze zmotywowanych zabieg można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym.

Należy pamiętać, że na efekt końcowy operacji znaczący wpływ mają warunki anatomiczne pacjenta, w tym grubość chrząstki usznej.

Do operacji plastycznej odstających uszu niezbędna jest konsultacja u chirurga plastyka. Prosimy o przygotowanie wszystkich pytań i wątpliwości oraz sprecyzowania swoich oczekiwań.

Pobyt w klinice

Ponieważ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym pacjent wychodzi do domu od razu po zabiegu.

Rekonwalescencja

Po zabiegu występuje różnego stopnia obrzęk i zasinienie okolicy uszu, które ustępują wciągu 7-14 dni. Charakterystyczne jest występowanie dolegliwości bólowych, które utrzymują się kilka dni i z każdym dniem są coraz słabsze. Konieczne jest noszenie opaski po zabiegu, przez kilka dni w ciągu całej doby, później przez 2 tygodnie tylko w nocy. Włosy umyć można na trzeci dzień po operacji. Powrót do aktywności zawodowej jest możliwy już następnego dnia po zabiegu. Powrót do aktywności fizycznej po około 2-3 tygodniach.

Efekty operacji

Trwałe.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Plastyka odstających uszu 3500,00 – 4000,00 zł
Zszycie ucha 1200,00 zł
Plastyka jednego ucha 2500,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.