Raty - PayPlus

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Warto więc zadbać o to, by podczas niego czuć się doskonale i wyglądać oszałamiająco. Suknia to jedynie detal – Ty sama, jako panna młoda, musisz olśniewać. W tym celu dobrze jest odpowiednio wcześniej zatroszczyć się o wygląd i kondycję swojej skóry. Naczelną zasadą jest brak eksperymentów z nowymi kosmetykami tuż przed „godziną zero”. Co jeszcze możesz zrobić?

Pół roku przed ślubem: wybierz się do specjalisty, który oceni stan skóry

Pierwszym krokiem na drodze do pięknego wyglądu w dniu ślubu jest wywiad lekarski. Umów się na wizytę do zaufanego specjalisty, na przykład w naszym gabinecie Dermedik. On na podstawie przeprowadzonej rozmowy i badań określi plan zabiegów, jak chociażby depilacja laserowa. Jeśli chcesz wymodelować figurę przed ślubem, to jest dobry czas na rozpoczęcie treningów i przejście na dietę. Pomoże Ci w tym nasz wykwalifikowany dietetyk.

Cztery miesiące przed ślubem: wciel w życie zabiegi pielęgnacyjne

Czasu jest coraz mniej, ale wbrew pozorom najlepszy moment na wdrożenie wszelkich zabiegów to właśnie chwila, gdy do ślubu pozostało jeszcze szesnaście tygodni. Możesz oczywiście postawić przede wszystkim na pielęgnację domową, w oparciu o kosmetyki rozświetlające, rozjaśniające i poprawiające ogólny wygląd skóry. Jednak najbardziej widoczne efekty uzyskasz, odwiedzając profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, a kurację w domowym zaciszu stosując tylko jako uzupełnienie. Dzięki temu skóra odpowiednio wcześniej zacznie czerpać z kosmetyków składniki konieczne do regeneracji.

Dwa miesiące przed ślubem: postaw na nawilżanie i medycynę estetyczną

Jeżeli chcesz usunąć pewne defekty urody, właśnie teraz umów się na konkretne zabiegi. Do wielkiego dnia pozostały cztery tygodnie, a to dobra chwila, żeby poddać się wypełnianiu zmarszczek, usuwania cieni pod oczami czy powiększania ust. W naszym gabinecie Dermedik możesz skorzystać z bezpiecznych metod wykorzystujących kwas hialuronowy albo toksynę botulinową, które dają długotrwały efekt.

Miesiąc przed ślubem: zadbaj o odsłonięte części ciała

Dzień ślubu zbliża się coraz bardziej, dlatego teraz skup się na nawilżaniu skóry. Zrezygnuj z wysuszających peelingów, stawiając na te zapewniające odnowę komórek. Teraz jest też idealna pora, by poddać się zabiegowi mikrodermabrazji. Zwróć szczególną uwagę na te partie ciała, jakie będzie odsłaniać suknia ślubna: dekolt, plecy czy ramiona i nawilżaj je codziennie odpowiednimi kremami.

Dzień przed ślubem: odśwież skórę, zrelaksuj się i dobrze wyśpij

To już jutro! Dziś zdecyduj się na relaks, a w noc poprzedzającą ślub postaraj się jak najlepiej wyspać. Przez kilka miesięcy przygotowywałaś swoją skórę, by wyglądała pięknie, więc dzisiaj wykonaj jedynie delikatne zabiegi nawilżające i odświeżające. Powodzenia i dobrej zabawy!

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.