Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Zalecana ilość zabiegów
4 - 6
Częstotliwość zabiegów
4 tygodnie
Czas zabiegu
20 - 60 minut
Znieczulenie
nie
Cena
od 400 zł do 1400 zł
Przeciwwskazania
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • elektroniczne i metalowe implanty
  • rozrusznik serca
  • choroby autoimmunologiczne
  • znaczna nadwaga lub skacząca waga

Najnowszy hit kosmetologii jest wart swojej ceny – cofa czas bez skalpela, bólu i stresu.

AUTORYZOWANY GABINET ZAFFIRO

Pacjentki, które zdecydowały się na Zaffiro, są zachwycone, zwłaszcza, że efekt nie jest tak szokujący, jak w przypadku operacji plastycznych, a jednak widoczny. Technologia służy temu, by zamiast maskować oznaki czasu, zatrzymać starzenie, a nawet cofnąć zegar!!!

Czym jest Termolifting Zaffiro?

Thermolifting Zaffiro to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości i powoduje, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki wygładzają się.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zabiegu Zaffiro?

Zaffiro poprawia napięcie i elastyczność skóry. Zmarszczki zostają wygładzone, bruzdy wargowo-nosowe zlikwidowane. Dzięki Zaffiro można także podnieść opadające policzki, zniwelować obwisłości na twarzy oraz poprawić jej owal. Prócz tego, Zaffiro likwiduje także obwisłości na ciele: na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz obszarach nad kolanami. Zaffiro prawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

U niektórych pacjentów efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Natomiast pełny rezultat uwidocznia się w okresie od 3 do 6 miesięcy po przeprowadzeniu terapii. Efekty zabiegu w zależności od właściwości skóry utrzymują się od 1 roku do 2 lat.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Terapia Zaffiro wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów.

Jak działa Zaffiro?

Głowica urządzenia Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali, powodując podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ich produkcja zostaje zwiększona o około 30%, co pogłębia efekt liftingu. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy od 3 od 6 miesięcy po zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadza specjalista kosmetolog. Na wybrany do zabiegu obszar nakłada specjalny żel, który chroni naskórek, a dodatkowo pomaga w prawidłowym prowadzeniu głowicy. Pierwsza faza zabiegu rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony przed działaniem temperatury. Następnie zawarty w skórze właściwej kolagen zostaje podgrzany, a wierzchnia warstwa skóry ponownie schłodzona. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20°C.

Jak długo trwa zabieg Zaffiro?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 minut (np oczy), twarz – około godziny.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa na przemian chłód i ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Co najważniejsze, termolifting Zaffiro jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

Jak postępować po zabiegu?

Termolifting Zaffiro to tzw. zabieg lunchowy – po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?

Uzupełnieniem zabiegu Zaffiro może być nałożenie maseczki z ektoiny, kwasu hialuronowego i DNA z alg morskich oraz kuracja z witaminą C, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu.

Czy zabieg powoduje skutki uboczne?

w niewielkiej liczbie przypadków mogą pojawić się opuchnięcia czy zaczerwienienia wokół obszaru zabiegowego, jednak zanikają one w ciągu kilku dni.

Do zabiegu nie kwalifikują się także pacjenci stosujący niesterydowe leki przeciwzapalne lub sterydy.

Czy zabieg Zaffiro jest propozycją dla Ciebie?

Zabieg Zaffiro przeznaczony jest profilaktycznie dla osób między 25-35 roku życia (1 zabieg). Seria zabiegów na twarz jest przeznaczona dla osób po 35. roku życia. Serię zabiegów na ciało można zastosować również u osób młodszych, na przykład kobiet po ciąży. Oprócz tego, zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu i przeciwwskazaniach do jego stosowania.

Bezpieczeństwo zabiegu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE. Przeciwwskazaniem do stosowania Zaffiro może być ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, implanty, oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy.

Nagrody i wyróżnienia

Zaffiro zdobyło prestiżową statuetkę w konkursie PerfectLine SPA Business w kategorii „Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało”.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Pojedynczy zabieg na całą twarz 850,00 zł 499,00 zł
Pojedynczy zabieg na twarz i szyję 1200,00 zł 659,00 zł
Pojedynczy zabieg na twarz, szyję i dekolt 1600,00 zł 859,00 zł
Pojedynczy zabieg: do wyboru: biust, brzuch, ramiona, pośladki,uda wewn./zewn 1400,00 zł 950,00 zł
Pojedynczy zabieg na dłonie 700,00 zł 499,00 zł
Pojedynczy zabieg na kolana 900,00 zł 459,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.