Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Dolina łez – zabieg wypełniania bruzd pod oczami

„Dolina łez” to miejsce, w którym skóra zapada się pod okiem, w obrębie oczodołu, przechodząc przy tym skośnie na policzek. Zagłębienie to prowadzi od zlokalizowanego wewnątrz kącika oka do środkowej części policzka, obrazując sposób płynięcia łez. Jego dolna część czasami biegnie równolegle do fałdu nosowo-wargowego, nadając przy tym bardzo smutny i zmęczony wyraz twarzy. Efekt ten jest wynikiem zaniku tkanki podskórnej oraz wiotczenia skóry. Podając w to miejsce naturalny kwas hialuronowy możemy w widoczny sposób zatrzymać i odwrócić ten proces, przywracając skórze utraconą objętość, a twarzy zdrowy, młodszy wygląd.

Przed zabiegiem

Kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwkrzepliwych, przeciwzapalnych.

Przebieg zabiegu

Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest leczoną okolicę za pomocą bardzo cienkiej igły lub mikrokaniuli. Zabieg trwa ok. 20 minut.

Po zabiegu

 • należy unikać promieniowania słonecznego (także solarium)
 • nie narażać się na działanie ekstremalnych temperatur (intensywne zimno, sauna)

Efekty uboczne

U niektórych pacjentów mogą pojawić się drobne siniaczki, które znikają w przeciągu kilku dni, a które można od razu zatuszować makijażem.

Zabiegi wykonują

 • Dr n.med. Zbigniew Plewa – szkoleniowiec doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej.
 • Dr Filip Reś – doświadczony specjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej.

NOWOŚĆ!

X-HA3-Poliwalentny implant usieciowanego kwasu hialuronowego do modelownia i korekty okolic oka.
Twoje oczy wciąż są podkrążone? Proponujemy zabiegi, które pomogą wypełnić tzw. “dolinę łez”. Pojawienie się ubytku tkanki na granicy oczodołu i policzka może być wynikiem genetyki lub starzenia się. Oczy wyglądają wówczas na podkrążone, przez co nasza twarz sprawia wrażenie zmęczonej.
Zabieg wypełnienia doliny łez jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Specjalnie podany kwas hialuronowy idealnie wypełnia bruzdy pod oczami, sprawiając ze nasze spojrzenie nabiera młodzieńczego wyglądu.

Dolina łez
Dolina łez
Dolina łez

Dolina łez

ZabiegCenaCena promocyjna
Lifting wolumetryczny Voluma (2ml)2200,00 zł
Bruzdy nosowo- wargowe1200,00 zł
Dolina łez1200,00 zł
Lwia zmarszczka1200,00 zł
Zmarszczki wokół ust1200,00 zł
Zmarszczki marionetki1200,00 zł
Wypełnianie opadających kącików ust1200,00 zł
Powiększanie, korekta kształtu ust1200,00 zł
Korekta kształtu nosa1200,00 zł
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego- hialuronidaza300,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • choroby układu odpornościowego
Efekty
 • uzupełnienie zagłębienia daje efekt wypoczętej i odmłodzonej twarzy
 • zagęszczenie skóry, poprzez pobudzenie przez kwas hialuronowy fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu
 • zniwelowanie wiotkości
 • nawilżenie i ujędrnienie skóry

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne