Niechirurgiczny zabieg do redukcji zmarszczek (zarówno płytkich jak i głębokich) oraz termolifting skóry, czyli potocznie zwany lifting bez użycia skalpela. Bardzo ważnym faktem związanym z tym zabiegiem jest to, że pacjent nie odczuwa bólu i nie jest obarczony okresem rekonwalescencji.

Accent Ultra V Shape

Najnowsza i najbezpieczniejsza technika fal RF – połączenie fal unipolarnych i bipolarnych, posiadajacych parametry medyczne.
Technika łączy częstotliwości radiowe z drenażem linfatycznym, co daje doskonałe rezultaty. Podczas zabiegu działamy bezpośrednio na skórę właściwą, skracając włókna kolagenowe do ich pierwotnej długości. Co więcej, stymulujemy produkcję nowych włókien, w efekcie czego skóra staje się widocznie zagęszczona i ujędrniona.

Efekty zabiegu widoczne są po siedmiu dniach od jego wykonania. Poprawa jędrności skóry następuje stopniowo, poprzez syntezę kolagenu oraz elastyny. Na całkowitą regenerację miejsc poddanych terapii czekamy nawet do kilku miesięcy.

Ceny:

Powieka górna: 300 zł
Powieka dolna: 300 zł

Galeria zdjęć

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.