Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Accent Ultra V Alma Termolifting

 • Zalecana ilość zabiegów: kilka – kilkanaście
 • Częstotliwość zabiegów: tydzień
 • Czas zabiegu: 20 – 60 minut
 • Znieczulenie: nie
 • Cena: 650 – 1200 zł

 

Bezinwazyjny lifting twarzy Accent Ultra V Alma

Jeśli chcesz:

 • wymodelować kontur twarzy i profilu
 • pozbyć się tkanki tłuszczowej i obwisłej skóry zniekształcającej wygląd twarzy i szyję

Skorzystaj z zabiegów systemem Accent UltraV. To najlepsze urządzenie do przywrócenia twarzy i szyi ich urody.

W BeautymeD stawiamy na bezpieczeństwo, szybkość uzyskiwania rezultatów i wysoką efektywność zabiegów. W trosce o komfort naszych Pacjentów wprowadziliśmy do oferty zabiegów na twarz procedury z wykorzystaniem najnowocześniej na świecie, wielofunkcyjnej platformy Accent UltraV marki Alma – uznanego na świecie producenta urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Termolifting

Czym jest Accent UltraV Alma?

To platforma do przeprowadzania różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry, poprawy jej wyglądu i kondycji, która świetnie spisuje się przy kształtowaniu konturów twarzy i szyi oraz usuwaniu niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych. Wykorzystuje się ją we współpracy z ultranowoczesnymi technologiami i 10 różnymi głowicami zabiegowymi marki Alma. Dzięki temu można wykonywać zabiegi szybko, bezpiecznie, kompleksowo i w komfortowych dla pacjenta warunkach, uzyskując efekty znakomite, a często także spektakularne, utrzymujące się przez długi czas.

Jakie zabiegi na twarz i szyję można wykonać przy użyciu Accent UltraV Alma?

Platforma umożliwia wykonanie zabiegów modelowania kształtu twarzy przez selektywne, nieinwazyjne niszczenie komórek tłuszczowych oraz namnażanie włókien kolagenowych dzięki czemu uzyskujemy bezinwazyjny lifting twarzy – wykorzystuje się tu metodę VShape i używa trzech różnych głowic: UltraFace, UniFace.

Dlaczego stosuje się różne głowice przy zabiegach na twarz?

Moduły w różny sposób wpływają na tkankę skórną, a ich stosowanie dobiera się w zależności od stanu tkanki oraz oczekiwanych rezultatów. Głowica UniFace emituje fale wywołujące na przemian oziębienie i ogrzanie tkanek, prowadząc do uszkodzenia błon komórek tłuszczowych. Moduł UltraFace umożliwia wykorzystanie termicznego wpływu fal radiowych na tkanki i masażu w celu pobudzenia drenażu limfatycznego. Do modelowania i ujędrniania skóry stosuje się skojarzone działanie głowic Unilarge i Bipolar.

Termolifting

Jak dzięki Accent UltraV i metodzie VShape modeluje się kształt twarzy?

Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody VShape skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji), emitowanych przez głowicę UltraFace. Zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu, a następnie, po ściśle określonym czasie, głowica emituje fale radiowe. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości. Monopolarne fale radiowe stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Działanie ultradźwięków i fal radiowych jest wzmacniane poprzez masaż wykonywany specjalną końcówką UniFace usprawniającą drenaż limfatyczny i mikrokrążenie.

Czy metoda VShape jest bezpieczna?

Tak, to całkowicie bezpieczny sposób na wymodelowanie konturu twarzy i szyi poprzez redukcję tłuszczu. Bezpieczeństwo jest gwarantowane przez:

 • Kontrolowany czas działania zimnych ultradźwięków i wywołującej efekt termiczny radiofrekwencji.
 • Selektywne niszczenie komórek – ultradźwięki prowadzą jedynie do rozpadu adypocytów, nie uszkadzając innych komórek. Dzieje się tak, ponieważ komórki inne niż tłuszczowe mają dużo bardziej stabilną strukturę i stosowana fala akustyczna nie dezorganizuje ich budowy.
 • Kontrolowany efekt termiczny – wzrost temperatury następuje stopniowo, a monopolarne fale radiowe przenikają przez warstwę naskórka do tkanek położonych głębiej i trafiają dokładnie w warstwę, w której gromadzą się komórki tłuszczowe.

Postaw na precyzję i wielofunkcyjność platformy Accent UltraV i przywróć blask Twojej urodzie. Nie zwlekaj i umów się na zabieg!

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać zamierzone efekty?

Liczba zabiegów jest różna i zależy od problemu, który ma być leczony przy użyciu Accent UltraV. Najczęściej w celu uzyskania pożądanego efektu wykonuje się kilka-kilkanaście zabiegów w odstępach czasowych sugerowanych przez kosmetologa.

Czy uzyskane efekty są trwałe?

Dzięki Accent UltraV uzyskuje się długotrwałe efekty. Jednak z uwagi na naturalne procesy starzenia się tkanek zabiegi wymagają okresowego powtarzania w celu utrzymania uzyskanych rezultatów.

Czy zabiegi wykonywane przy użyciu Accent UltraV wymagają przygotowania?

Nie ma takiej potrzeby.

 

ZabiegCenaCena promocyjna
Twarz850,00 zł650,00 zł
Twarz + szyja1000,00 zł850,00 zł
Twarz+szyja+dekolt1200,00 zł1000,00 zł
Brzuch/uda/pośladki850,00 zł650,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje

Jakie korzyści przynoszą zabiegi na twarz wykonywane przy użyciu Accent UltraV?

Korzyści jest wiele, a najważniejsze to:

 • wymodelowanie twarzy i podkreślenie konturów szyi w sposób bezpieczny, praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych, bez blizn i bez konieczności poddawania się głęboko inwazyjnym zabiegom,
 • wysoka skuteczność w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej jędrności,
 • brak okresu rekonwalescencji.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne