Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Accent Pixel Plazma Azotowa – NOWOŚĆ!

Jest to pierwszy niechirurgiczny zabieg z medyczną certyfikacją oraz badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność w redukcji płytkich i głębokich zmarszczek oraz termoliftingu.Pierwszy niechirurgiczny zabieg z medyczną certyfikacją i badaniami klinicznymi, które potwierdzają skuteczność w redukcji płytkich i głębokich zmarszczek oraz termoliftingu.Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Alma Accent jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki, co do tej pory było dostępne do wykonania jedynie drogą chirurgiczną. Ponadto, dzięki urządzeniu można w szybki i komfortowy sposób pokonać problem rozstępów oraz innych niedoskonałości na całym ciele (bruzd, blizn, przebarwień).

Jak to działa?

W urządzeniu, plazma wytworzona z gazu (azotu), poddanego bardzo wysokiej częstotliwości radiofrekwencji, dociera aż do skóry właściwej. Dzięki oddziaływaniu plazmy na skórę rozpoczyna się proces wytworzenia nowego kolagenu typu 1-go i 2-go, kwasu hialuronowego oraz elastyny. Plazmę wyróżnia fakt, że energia ta nie wykazuje zapotrzebowania na chromofory (co ma miejsce w przypadku laserów). Oznacza to, że po wykonaniu procedury zabiegowej z użyciem plazmy, skóra pacjenta nie jest naświetlona energią laserową – światło-uczulona, co z kolei eliminuje ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii.

Plazma azotowa

Dodatkowo, bardzo ważnym atutem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie ich uszkodzenie, dzięki czemu unikamy ryzyka poparzeń, mimo wysokich parametrów zabiegowych. Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości – bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn. Efekt?

Dochodzi do redukcji, wygładzenia oraz wypełnienia zmarszczek oraz głębokich bruzd, rozstępów, a także zaniknięciu ulegają przebarwienia.

Plazma azotowa

Jak długo trwa proces regeneracji?

Oprócz efektów widocznych gołym okiem już po 7 dniach od wykonania zabiegu, energia plazmowa pobudza syntezę kolagenu i elastyny, co w efekcie wpływa na poprawę jędrności skóry na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy. Poprawa stanu cery następuje stopniowo. Może pogłębiać się nawet do roku czasu, natomiast już po 10 dniach po przeprowadzeniu badania histopatologicznego, widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i nowe włókna kolagenowe. Od razu można zauważyć także poprawę kolorytu, tekstury czy napięcia skóry, natomiast właściwości dotyczące głębszych warstw regenerują się dalej. Im wyższa energia, tym głębsza strefa denaturacji i zmiany modyfikacyjne zachodzą głębiej.

ZabiegCenaCena promocyjna
Kurze łapki400,00 zł
Górna i dolna powieka650,00 zł
Bruzdy nosowo-wargowe400,00 zł
Zmarszczki palacza400,00 zł
Linie marionetki400,00 zł
Cała twarz1300,00 zł1000,00 zł
Brzuch/uda/pośladki1300,00 zł1000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Wskazania
  • Blefaroplastyka górnej powieki- niechirurgiczny lifting górnej powieki
  • Redukcja płytkich i głębokich zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie
  • Lifting okolicy pępka
  • Rozstępy
  • Niefarmakologicze zabiegi na trądzik
  • Blizny potrądzikowe
  • Blizny i bliznowce
  • Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy słoneczne)

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne