Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Zabiegi wyszczuplające Icoone

 • Zalecana ilość zabiegów: 10 – 20
 • Częstotliwość zabiegów: 2 – 3 dni
 • Czas zabiegu: 45 minut
 • Znieczulenie: nie
 • Cena: 200 – 2000

 

 

 

 

Zabiegi wyszczuplające Icoone

Miło nam poinformować, że magazyn „Twój Styl” uznał ICOONA za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę!

AUTORYZOWANY GABINET ICOONE®

Czym jest ICOONE?

ICOONE stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza nową definicję piękna. W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2.

To innowacyjne urządzenie estetyczne, która poprzez oddziaływania na funkcjonowanie tkanki łącznej skutecznie likwiduje różne niedoskonałości skóry i ciała. Wykorzystywane jest przy usuwaniu cellulitu i modelowaniu ciała, napina luźną skórę, redukuje obrzęki limfatyczne, blizny i sztywność mięśni, znajduje zastosowanie w programach anti-agingowych.

Dla kogo stworzone jest to rozwiązanie?

ICOONE jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się różnych problemów estetycznych. Pozwala stworzyć 36 programów – w tym 16 medycznych – zarówno na twarz jak i na inne obszary ciała. Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana w zabiegach na twarz, szyję i dekolt, a multimikrostymulacja stosowana jest również na okolice oczu i ust. Zabiegi są bezinwazyjne.

Jakie zabiegi są przeprowadzane przy wykorzystaniu technologii ICOONE?

Przy wykorzystaniu urządzenia ICOONE można usunąć różne rodzaje cellulitu (wodny, włóknisty, tłuszczowy), błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, ujędrnić skórę, wykonać lifting i poprawić jej kondycję, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący. Programy medyczne pozwalają zlikwidować blizny i oparzenia (Novaskin), zwiększyć jędrność skóry po liposukcji (Skinew), pozbyć się żylaków i naczynek (Stimfluid). Eksperci kliniki proponują również ICOONE jako zabieg dla młodych mam (Massmother), a także program stworzony specjalnie dla mężczyzn.

Wyjątkowym rozwiązaniem jest program Fatzone, który jest jednorazowym, intensywnym zabiegiem wyszczuplającym talię przeprowadzanym przed wielkim wyjściem.

Icoone

Jak wygląda zabieg?

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic (NOWOŚĆ – zabiegi wykonujemy przy jednoczesnym zastosowaniu dwóch głowic) wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów: Drenaż – zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry oraz Fokus, czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu (na przykład modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, czy wyszczuplanie ud). Zabiegi na twarz przeprowadzany się bezpośrednio na skórze przy zastosowaniu dedykowanych głowic.

ICOONE = Drenaż + Fokus

PRZYKŁADOWE PROGRAMY na CIAŁO:

 • Sillutle – modelowanie górnej część ciała [ brzuch, piersi, ramiona ]
 • Model plus – podniesienie pośladków, pośladki brazylijskie
 • Remond – modeling łydek, kolan, ujędrnianie, obrzęki limfatyczne, wyszczuplanie
 • High plus – modelowanie pleców, barków, ramion
 • Men zone – odchudzanie brzucha, likwidacja oponki na brzuchu
 • Abolton – ujędrnianie, odchudzanie brzucha po ciąży
 • Armton – ramiona – likwidacja luźnej skóry
 • Intone – odchudzanie, modelowanie ud ze szczególnym uwzględnieniem wewnętrznej strony
 • Fat zone – odchudzanie i modelowanie ud, ze szczególnym uwzględnieniem ich strony zewnętrznej – bryczesy
ZabiegCenaCena promocyjna
Pojedynczy zabieg230,00 zł200 zł
Kostium do zabiegu80,00 zł
Pakiet pięciu zabiegów800,00 zł
Pakiet piętnastu zabiegów1600,00 zł
Pakiet dwudziestu zabiegów2000,00 zł
Dodatkowy pojedynczy focus (10 minut)50,00 zł
Pakiet dziesięciu zabiegów1500,00 zł1200,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Jedną sesję można wykonać w ramach relaksującego, regenerującego ciało masażu. W przypadku zabiegów funkcjonalnych ICOONE należy przeprowadzić serię od 5 do 10 procedur.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne