Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Zalecana ilość zabiegów
3 - 5
Częstotliwość zabiegów
7 - 10 dni
Czas zabiegu
2 godziny
Przeciwwskazania
  • ciąża
  • zapalenie żył
  • odma opłucnowa
  • choroba nowotworowa
Informacje

Dla jak najlepszych efektów, zaleca się od 3-5 zabiegów co 7-10 dni.

Zabieg oczyszczająco-wyszczuplający UCW – detoksykacja, wyszczuplanie, redukcja!

Zabieg polega na owinięciu całego ciała bandażami, które przed nałożeniem nasącza się w specjalnej mieszaninie minerałów. Unikalna, mineralna i bogata formuła, powstała z wyłącznie najwyższej jakości składników. Niezmiernie istotna jest specjalna technika zakładania bandaży. Po nałożeniu ich, klient ubiera specjalny kombinezon, dzięki któremu wzmacnia się działanie preparatu. Glinka, która znajduje się na bandażach, jest wchłaniana przez skórę, co przyczynia się do usunięcia toksyn. W tym czasie, specjalista może przeprowadzić zabieg na twarz bądź dłonie.

Bandaże

Zabieg polecany jest osobom, które pragną pozbyć się w szybkim czasie kilku centymetrów. Idealnie sprawdza się, jako zabieg bankietowy, ponieważ efekty są natychmiastowe, widoczne zaraz po zdjęciu bandaży. Zabieg wyszczupla i modeluje sylwetkę, następuje redukcja cellulitu, a z organizmu likwidowane są toksyny. Przed zabiegiem klient jest mierzony w 18 miejscach w obwodzie ciała. Następnie, po zdjęciu bandaży pomiary powtarza się. Podczas jednego zabiegu klient może utracić łącznie minimum 10 cm w obwodzie całego ciała. Co ważne, Contour Wrap nie bazuje na utracie wody z organizmu.

Czas trwania: około 2 godziny.

Po zakończeniu zabiegu rekomenduje się regularne picie wody w celu zwiększenia detoksykacji. Universal Contour Wrap jest naturalną metodą, dającą pewne i satysfakcjonujące rezultaty. Po jednym zabiegu klient dostaje gwarancję pozbycia się minimum 10 cm oraz utrzymania tego efektu minimum 30 dni. W przeciwnym razie, otrzyma darmowy zabieg lub zwrot pieniędzy. Każdy klient otrzymuje indywidualną książeczkę gwarancyjną, w której zanotowane są jego wymiary przed i po zabiegu, dzięki czemu zawsze można sprawdzić skuteczność i efektywność zabiegu.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Pojedynczy zabieg detoksykacyjny 400,00 zł
Pakiet trzech zabiegów 1350,00 zł
Pakiet sześciu zabiegów 2600,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.