Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Universal Contour Wrap -detox,wyszczuplanie,redukcja!

Zabieg polega na owinięciu całego ciała bandażami, które przed nałożeniem nasącza się w specjalnej mieszaninie minerałów. Unikalna, mineralna i bogata formuła, powstała z wyłącznie najwyższej jakości składników. Niezmiernie istotna jest specjalna technika zakładania bandaży. Po nałożeniu ich, klient ubiera specjalny kombinezon, dzięki któremu wzmacnia się działanie preparatu. Glinka, która znajduje się na bandażach, jest wchłaniana przez skórę, co przyczynia się do usunięcia toksyn. W tym czasie, specjalista może przeprowadzić zabieg na twarz bądź dłonie. 
bandaże
Zabieg polecany jest osobom, które pragną pozbyć się w szybkim czasie kilku centymetrów. Idealnie sprawdza się, jako zabieg bankietowy, ponieważ efekty są natychmiastowe, widoczne zaraz po zdjęciu bandaży. Zabieg wyszczupla i modeluje sylwetkę, następuje redukcja cellulitu, a z organizmu likwidowane są toksyny. Przed zabiegiem klient jest mierzony w 18 miejscach w obwodzie ciała. Następnie, po zdjęciu bandaży pomiary powtarza się. Podczas jednego zabiegu klient może utracić łącznie minimum 10 cm w obwodzie całego ciała. Co ważne, Contour Wrap nie bazuje na utracie wody z organizmu. 
 
Czas trwania: około 2 godziny

CENA:

pojedynczy zabieg 500 zł

pakiet 3 zabiegów 1350 zł

Pakiet 6 zabiegów 2600 zł

Dla jak najlepszych efektów, zaleca się od 3-5 zabiegów co 7-10 dni. 

Po zakończeniu zabiegu rekomenduje się regularne picie wody w celu zwiększenia detoksykacji. 
 
Universal Contour Wrap jest naturalną metodą, dającą pewne i satysfakcjonujące rezultaty. Po jednym zabiegu klient dostaje gwarancję pozbycia się minimum 10 cm oraz utrzymania tego efektu minimum 30 dni. W przeciwnym razie, otrzyma darmowy zabieg lub zwrot pieniędzy. Każdy klient otrzymuje indywidualną książeczkę gwarancyjną, w której zanotowane są jego wymiary przed i po zabiegu, dzięki czemu zawsze można sprawdzić skuteczność i efektywność zabiegu. 

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zapalenie żył
  • odma opłucnowa
  • choroba nowotworowa

 

ZabiegCenaCena promocyjna
Pojedynczy zabieg detoksykacyjny400,00
Pakiet trzech zabiegów1350,00
Pakiet sześciu zabiegów2600,00