Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg wypełniania ust polega na wprowadzeniu do nich (w formie żelu) kwasu hialuronowego. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje wygładzona i przywrócone zostaje jej prawidłowe nawilżenie. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust. W naszym gabinecie zabieg ten wykonywany jest przy użyciu kwasu hialuronowego ( Surgilips, Teosyal, Estelis Perfecta, Restylane oraz innych).

Dla kogo?
Zabieg powiększania ust czy też modelowania ust jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn), korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część pacjentek pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na pełne usta. Jeżeli chodzi o osoby starsze, to dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Zabieg ten wymaga odpowiedniego przygotowania. Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (solarium, sauna, promienie słoneczne) oraz wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie zmyć makijaż z ust.
Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu

Zabieg
Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego też proponujemy naszym pacjentom znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego (ok. 40 min przed zabiegiem), lub też przez znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne). Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę.

W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust tzn:
zwiększyć objętość wargi czerwonej;
modelować kontur ust;
wypełnić drobne zmarszczki wokół ust.
Po zakończeniu iniekcji miejsce wstrzyknięcia preparatu jest masowane, dzięki czemu preparat kwasu hialuronowego zostaje równomiernie i jednolicie rozprowadzony na całej powierzchni. Bezpośrednio po zabiegu stosujemy preparat z witaminą K lub inny preparat, którego celem jest ograniczenie możliwości pojawienia się drobnych siniaczków.

Efekt
Po wstrzyknięciu żelu w usta preparat wiąże wodę i powiększa ich objętość. Efekt utrzymuje się ok. 6-9 miesięcy. Zaletą zabiegu jest fakt, iż pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry ust poprzez trwałe i aktywne nawodnienie skóry oraz poprawę elastyczności. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje i stymuluje skórę jak długotrwały zabieg kosmetyczny.

                                                                                        

                                                                                   Przed zabiegiem                                                                        Po zabiegu

Po zabiegu
Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni nie powinno się nadmiernie narażać ust na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna).
Przeciwwskazania do zabiegu
ciąża i karmienie piersią;
stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka);
skłonności do blizn przerostowych (keloidów);
choroby układu immunologicznego, immunoterapia;
nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
Po zabiegu powiększania usta są pełniejsze, nawilżone oraz mają ładny i głębszy kolor.

W naszym gabinecie pracują doświadczeni lekarze, którzy pomogą w podjęciu decyzji co do zużytego preparatu i specyfiki zabiegu. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Możesz mieć powiększone usta delikatnie, lub bardzo widocznie, tak jak to robią gwiazdy ekranu.

Efekty;

Zabiegi wykonują:

Dr n.med. Zbigniew Plewa-szkoleniowiec doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej.

Dr Filip Reś -doświadczony specjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej.

 

Sprawdź cenę zabiegu.

 
ZabiegCenaCena promocyjna
Lifting wolumetryczny Voluma (2ml)2200,00
Bruzdy nosowo- wargowe1200,00
Dolina łez1200,00
Lwia zmarszczka1200,00
Zmarszczki wokół ust1200,00
Zmarszczki marionetki1200,00
Wypełnianie opadających kącików ust1200,00
Powiększanie, korekta kształtu ust1200,00
Korekta kształtu nosa1200,00
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego- hialuronidaza300,00