Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Mikrodermapen

Alternatywa laserów frakcyjnych!

Rewolucyjne urządzenie na zawsze zmieni Twoje postrzeganie zabiegów mezoterapii. Niespotykana skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu pozwalają lekarzom i pacjentom na całym świecie cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych. Urządzenie pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w urządzeniu zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Mechanizm działania:
•    stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
•    stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
•    poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Urządzenie dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji fibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej. Procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy angiogenezy. Ostatnia faza mechanizmu działania mezoterapii mikroigłowej skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu. Kwintesencją działania są naturalne zdolności organizmu do samo leczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek.

Mezoterapia mikroigłowa może być także wykorzystana do leczenia blizn oparzeniowych i pooperacyjnych.

Działamy na sprzęcie najwyższej jakości. Mezoterapia mikroigłowa stanowi nową jakość w zabiegach mezoterapii. Niezwykły komfort, precyzję i efektywność wykonywania zabiegu docenili lekarze i pacjenci na całym świecie.

Promocje!
Zabieg Mikrodermapen na twarz z preparatem NCTF Filorga 450 zł
Efekty zabiegu: redukcja zmarszczek, odżywienie skóry, nawilżenie i poprawa jej napięcia. Zalecana kuracja 4-5 zabiegów w odstępach miesięcznych.
Zabieg Mikrodermapen na twarz z preparatem Cytocare 450 zł
Efekty zabiegu: poprawa nawilżenia skóry i rewitalizacja
Zabieg Mikrodermapen na twarz z preparatem Stretchcare 450 zł
Efekty zabiegu: Poprawa napięcia skóry, wygładzenie i lifing

 

 

ZabiegCenaCena promocyjna
Twarz350,00
Szyja350,00
Dekolt350,00
Twarz + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen550,00
Dekolt + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen550,00
Okolica oczu200,00
Okolica oczu + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen250,00
Twarz i szyja450,00
Twarz i szyja + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen650,00
Twarz, szyja i dekolt500,00
Twarsz, szyja i dekolt + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen750,00
Brzuch lub uda + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen550,00
Boki, ramiona lub biust + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen550,00
Dłonie350,00
Dłonie + kwas hialuronowy lub naturalny kolagen450,00