Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Mezoterapia igłowa biomimetyczna

Współczesny trend zwiększonego dbania o swoje ciało i wygląd sprawiły, że rynek produktów kosmetycznych rozwija się coraz prężniej, aby zaspokoić potrzeby. Producenci poszukują nowych składników, które będą innowacyjne i sprostają naszym czasom. Udanym efektem takich starań są między innymi peptydy. Jest to cała gama substancji opartych na niedługich łańcuchach złożonych z aminokwasów, których ilość nie przekracza stu, przez co nazywane są ”minibiałkami”. Biotechnologia stwarza możliwości odkrywania coraz nowszych peptydów, a w dziedzinie medycyny wykorzystywanych jest ich już ponad trzysta.

Peptydy biomimetyczne wykazują pewną aktywność biologiczną, jako przekaźniki informacji w żywych tkankach. Są to „inteligentne” substancje, które docierają głęboko do miejsc przeznaczenia i przywracają właściwe procesy zachodzące w skórze.

Wykorzystywane są w farmacji oraz kosmetyce, gdzie stanowią ważny składnik tak zwanych kosmeceutyków. Również w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej istnieje szerokie zastosowanie peptydów w gotowych preparatach do mezoterapii, gdzie każdy preparat ma skład dopasowany do konkretnych potrzeb skóry.

Czym jest mezoterapia biomimetyczna ?
Mezoterapia biomimetyczna jest nazywana często hitem inżynierii genetycznej. Pobudza ona i w bardzo krótkim czasie rewitalizuje nawet najbardziej zniszczoną i zmęczoną skórę. Koktajle stosowane w zabiegu bogate są w kwas hialuronowy, a także ponad 50 składników aktywnych z grupy witamin, mikroelementów, koenzymów i peptydów.

Czym są peptydy biomimetyczne ?
Peptydy biomimetyczne to syntetycznie krótkie łańcuchy aminokwasów, takie same jak czynniki wzrostu znajdujące się w naszej skórze.  Dostarczane bezpośrednio do skóry, podejmują swoją pracę i pozwalają na uzyskanie naturalnych efektów estetycznych. Najskuteczniejszą metodą aplikacji peptydów jest mezoterapia, która transportuje składniki aktywne aż do skóry właściwej.

Stosowane preparaty:
Dermaheal jest linią produktów wykorzystującą najbardziej zaawansowaną biotechnologię, dzięki której oferta zabiegowa Dermaheal jest  unikatowa. Niepowtarzalna kombinacja wysokiej liczby aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, gwarantuje  niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skóry i włosów.

DERMAHEAL HSR - zmarszczki.
Przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, który efektywnie odmładza, regeneruje i odświeża skórę. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną tkankę skórną. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony jest do rewitalizacji skóry dojrzałej: okolica twarzy, szyi i dekoltu. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę.

Wskazania:
- działa przeciwzmarszczkowo
– zapobiega starzeniu się skóry
– skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

DERMAHEAL SR - odmładzanie
Produkt doskonale rewitalizujący skórę. Działa odmładzająco, przeciwzmarszczkowo i jednocześnie ma właściwości prewencyjne w sytuacji starzenia się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową oraz taką z rozszerzonymi porami. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny
i innych macierzy pozakomórkowej (ECM).

DERMAHEAL HL - włosy
Działa regenerująco, skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wspomaga również odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia w skórze. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy.

Wskazania:
- zapobiega wypadaniu włosów
– alopecja

DERMAHEAL SB - przebarwienia
Peptydy biomimetyczne zawarte w produkcie redukują przebarwienia skórne i zapobiegają syntezie melaniny. Preparat działa rozjaśniająco i doskonale zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje przebarwienia skórne powstałe w wyniku syntezy melaniny i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.

DERMAHEAL EYE SOLUTION
Preparat jest innowacyjnyjnym koktajlem do mezoterapii z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczający worki i opuchnięcia wokół oczu. Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie oraz stymuluje drenaż, redukując tym samym worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając ewentualnym zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu.

Wskazania:
-„Worki” i opuchnięcia pod oczami
-Przepuklina tłuszczowa powiek dolnych
-Zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu
-Wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu

DERMAEAL DARK CIRCLE SOLUTION
Dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, jednocześnie redukując cienie oraz wszelkie oznaki zmęczenia - dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.

Sprawdź ceny zabiegów!

ZabiegCenaCena promocyjna
Dermaheal HSR - zmarszczki twarzy400,00
Dermaheal SR - odmładzanie twarzy400,00
Dermaheal HL - skóra głowy400,00
Dermaheal SB - przebarwienia twarzy400,00
Dermaheal Dark Circle Solution - okolica oczu350,00
Dermaheal Eye Solution - okolica oczu350,00