Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Liposonix

1 zabieg, 1 godzina, 1 rozmiar mniej.

Liposonix® światowa NOWOŚĆ – tylko kilka aparatów w Polsce.

Jedyna niepowtarzalna technologia na rynku światowym. Liposonix® to najlepsze rozwiązanie dla permanentnej nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, technologia opracowana przez pioniera rynku medycznego amerykańską firmę Solta Medical®. System Liposonix® oparty jest na ponad 10 latach badań klinicznych i testów.

Metoda
System Liposonix® działa w oparciu o skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o wysokiej intensywności (HIFU) skupiającą energię na stałej głębokości 1,3 cm. Precyzyjnie określona głębokość zabiegu sprawia, że zabieg jest bezpieczny dla skóry, otaczającej tkanki i organów wewnętrznych. W miejscu działania powoduje szybki wzrost temperatury powyżej 56oC ( w ciągu 1 sekundy! ). W wyniku podgrzania komórek tłuszczowych dochodzi do ich trwałego uszkodzenia, a następnie do ich całkowitego usunięcia z danego obszaru przez układ limfatyczny. Jest to nieinwazyjna metoda modelowania ciała, o sprecyzowanym efekcie estetycznych.

Efekty
Ostateczny efekt utraty zbędnych centrymetów w obwodach (brzuch, bryczesy, uda) uzyskujemy do 8 -12 tygodni po zabiegu, jest to czas w którym organizm „pozbywa” się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Średnia redukcja tkanki tłuszczowej dochodzi do 2,5 cm. Dodatkową korzyścią stosowania tej metody jest wpływ temperatury na stymulację fibroblastów, dochodzi do obkurczenia, z wiekiem rozciągniętych, włókien kolagenowych, co w rezultacie prowadzi do napięcia skóry.

Dla kogo
Jest to idealny zabieg dla osób, które mimo ćwiczeń i zbilansowanej diety nie mogą pozbyć się miejscowych depozytów tłuszczu z okolic brzucha, talii, pośladków, bioder, bryczesów. Dla osób, które nie mogą wygospodarować czasu na ćwiczenia lub długie programy odchudzające, zabieg wymaga jednej wizyty u spacjalisty i trwa około 1 godziny. Zabieg jest skierowany dla pacjentów których grubość uchwyconej fałdy (obszar zabiegowy) nie jest mniejszy niż 2,5 cm a BMI (body mass index) jest poniżej 30.

Przeciwwskazania
- przepuklina na powierzchni zabiegowej
- ciąża lub podejrzenie ciąży
- mniej niż 1.0 cm tkanki tłuszczowej poza ogniskiem skupienia HIFU

Schemat terapii
Zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, na podstawie którego kwalifikuje się pacjenta do zabiegu. Określany jest obszar zabiegowy w którym grubość tkanki tłuszczowej nie może być mniejsza niż 2,5 cm. Na wskazanym obszarze terapeuta za pomocą szablonu wyznacza pola zabiegowe. Tak przygotowana powierzchnia jest przemywana, osuszana i gotowa do zabiegu. Aby uzyskać jak najlepszy efekt terapeuta dobiera odpowiednie parametry. Podczas zabiegu wyznaczone miejsca będą kilkukrotnie poddawane oddziaływaniu wiązki ultradźwięków aby dostarczyć odpowiednią gęstość energii. Zabieg trwa, w zależności od powierzchni do 1 godziny. Pacjent w czasie zabiegu może odczuwać dyskomfort w postaci bólu, kłucia, lub intensywnego ciepła. Bezpośrednio po prawidłowo wykonanym zabiegu skóra jest zaczerwieniona, opuchnięta, tkliwa, mogą się także pojawić siniaki. Jest to prawidłowa reakcja tkanki na zabieg. Zmiany te zanikają w ciągu kilku tygodni po zabiegu.

Obszar jednej głowicy 330 zł zamiast 660 zl

Brzuch/Uda/Boki  ok 6-9 głowic

ZabiegCenaCena promocyjna
Koszt zabiegu na obszarze jednej głowicy660,00
Brzuchokoło 5280,00
Udaokoło 3960,00
Bokiokoło 5100,00