Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Kolagenowa regeneracja skóry LINERASE

Linerase jest wyrobem medycznym klasy III. Stanowi nową generację heterologicznego kolagenu typu I, w postaci proszku. Kolagen stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do tworzenia kolagenu typu III. Kolagen jest naturalnym polimerem o bardzo konserwatywnej budowie.

Atelokolagen stał się źródłwem zainteresowania ponad 30 lat temu. Jego pierwszym zastosowaniem były podłoża do hodowli komórek w inżynierii tkankowej. Ze względu na swoej unikalne właściowości biologoczne, nietoksyczność, biokompatybilność, biodegradalność oraz nieimmunogenność szybko zaczęto go wykorzystywać w wielu dziedzinach medycyny oraz kosmetologii. Liofilizowane plastry kolagenowe są z powodzeniem używane do gojenia owrzodzeń skóry, ran otwartych, blizn i odleżyn. Od niedawna atelokolagen zaczął przycągać uwagę naukowców oprawcowujących systemy dostarczania leków. Największy potencjał wydaje się jednak być związany z terapią genową.

„LINERASE to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny. Preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a jego stosowanie w połączeniu z lidokainą sprawia, że procedura zabiegu jest właściwie bezbolesna. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry poprzez zwiększenie jędrności, nawilżenia i kolorytu skóry.”

WSKAZANIA:

Preparat LINERASE stanowi nową kategorię biomateriału do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Tworząc optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu, terapia biomateriałem LINERASE wykazała wysoką skuteczność w:

- regeneracji i odbudowie ubytków skórnych,
- leczeniu blizn;
- redukcji zmarszczek i wiotkości skóry;
- poprawie elastyczności i sprężystości skóry twarzy oraz całego ciała.

EFEKTY:

Dermedik Linerase

Niedogodności: po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, zasinienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  • choroba nowotworowa

 Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją.

Konieczne jest wykonanie 4 zabiegów w ciągu 2 miesięcy (co 2 tygodnie).

Efekty utrzymują się co najmniej rok. W przypadku regeneracji blizn efekty są trwałe.

Sprawdź cenę zabiegu.

ZabiegCenaCena promocyjna
Twarz, szyja i dekolt1200,00
Pakiet czterech zabiegów na twarz, szyję i dekolt3900,00