Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Accent Ultra V Alma-Liposukcja ultradzwiękowa NOWOŚĆ

Selektywna liposukcja ultradźwiękowa Accent Ultra V Shape -- urządzenie na miarę XXI wiekuBezpieczny, bezbolesny zabieg redukujący tkankę tłuszczową.

Moduł emitujący ultradźwięki efektywnie i selektywnie działa na błony komórek tłuszczowych, uszkadzając je. Tym samym zawartość komórek tłuszczowych zostaje uwolniona, a następnie usunięta za pomocą procesów fizjologicznych, poprzez układ limfatyczny, układ krwionośny i system immunologiczny. Trójglicerydy z uszkodzonych komórek tłuszczowych są stopniowo transportowane poprzez system limfatyczny oraz krwionośny do wątroby, gdzie ulegają ostatecznej neutralizacji. Dzięki selektywnemu działaniu ultradźwięków, struktury otaczające komórki tłuszczowe, takie jak skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe nie ulegają zniszczeniu.

Efekt poprawy kondycji skóry widoczny jest już po pierwszej wizycie. Jednak dla uzyskania i utrzymania satysfakcjonujących rezultatów, należy wykonać serię zabiegów, od czterech do ośmiu, w dwu do czterotygodniowych odstępach. Accent Ultra VShape jest alternatywą dla procedur chirurgicznych. Zabiegi mogą być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała z uwzględnieniem szyi, brzucha, ud czy pośladków. W trakcie zabiegu odczuwalne jest jedynie komfortowe ciepło i zauważalne zaczerwienienie skóry.

Korzyści zabiegów Accent Ultra V Shape:

-Likwidacji tkanki tłuszczowej,

-Usuwania cellulitu,

-Likwidowania nadmiernej wiotkości skóry,

-Wspomagania procesu odchudzania,

-Modelowania konturu twarzy i ciała.

ZabiegCenaCena promocyjna
Plecy500,00
Boki500,00
Wewnętrzna część ud500,00
Zewnętrzna część ud500,00
Ramiona350,00
Podbródek350,00
Brzuch 650500