Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


ZABIEGI KOSMETYCZNE

Accent Ultra V Alma Termolifting

NOWOŚĆ!!! Bezinwazyjny lifting twarzy Accent Ultra V Alma

Jeśli chcesz:
• wymodelować kontur twarzy i profilu
• pozbyć się tkanki tłuszczowej i obwisłej skóry zniekształcającej wygląd twarzy i szyję

Skorzystaj z zabiegów systemem Accent UltraV. To najlepsze urządzenie do przywrócenia twarzy i szyi ich urody.
W BeautymeD stawiamy na bezpieczeństwo, szybkość uzyskiwania rezultatów i wysoką efektywność zabiegów. W trosce o komfort naszych Pacjentów wprowadziliśmy do oferty zabiegów na twarz procedury z wykorzystaniem najnowocześniej na świecie, wielofunkcyjnej platformy Accent UltraV marki Alma – uznanego na świecie producenta urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Czym jest Accent UltraV Alma?
To platforma do przeprowadzania różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do  likwidacji niedoskonałości skóry, poprawy jej wyglądu i kondycji, która świetnie spisuje się przy kształtowaniu konturów twarzy i szyi oraz usuwaniu niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych. Wykorzystuje się ją we współpracy z ultranowoczesnymi technologiami i 10 różnymi głowicami zabiegowymi marki Alma. Dzięki temu można wykonywać zabiegi szybko, bezpiecznie, kompleksowo i w komfortowych dla pacjenta warunkach, uzyskując efekty znakomite, a często także spektakularne, utrzymujące się przez długi czas.

Jakie zabiegi na twarz i szyję można wykonać przy użyciu Accent UltraV Alma?
Platforma umożliwia wykonanie zabiegów:
• modelowania kształtu twarzy przez selektywne, nieinwazyjne niszczenie komórek tłuszczowych oraz namnażanie włókien kolagenowych dzięki czemu uzyskujemy bezinwazyjny lifting twarzy – wykorzystuje się tu metodę VShape i używa trzech różnych głowic: UltraFace, UniFace;

Dlaczego stosuje się różne głowice przy zabiegach na twarz?
Moduły w różny sposób wpływają na tkankę skórną, a ich stosowanie dobiera się w zależności od stanu tkanki oraz oczekiwanych rezultatów. Głowica UniFace emituje fale wywołujące na przemian oziębienie i ogrzanie tkanek, prowadząc do uszkodzenia błon komórek tłuszczowych. Moduł UltraFace umożliwia wykorzystanie termicznego wpływu fal radiowych na tkanki i masażu w celu pobudzenia drenażu limfatycznego. Do modelowania i ujędrniania skóry stosuje się skojarzone działanie głowic Unilarge i Bipolar.

Jak dzięki Accent UltraV i metodzie VShape modeluje się kształt twarzy?
Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody VShape skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji), emitowanych przez głowicę UltraFace. Zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu, a następnie, po ściśle określonym czasie, głowica emituje fale radiowe. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości. Monopolarne fale radiowe stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Działanie ultradźwięków i fal radiowych jest wzmacniane poprzez masaż wykonywany specjalną końcówką UniFace usprawniającą drenaż limfatyczny i mikrokrążenie.

Czy metoda VShape jest bezpieczna?
Tak, to całkowicie bezpieczny sposób na wymodelowanie konturu twarzy i szyi poprzez redukcję tłuszczu. Bezpieczeństwo jest gwarantowane przez:
• Kontrolowany czas działania zimnych ultradźwięków i wywołującej efekt termiczny radiofrekwencji.
• Selektywne niszczenie komórek – ultradźwięki prowadzą jedynie do rozpadu adypocytów, nie uszkadzając innych komórek. Dzieje się tak, ponieważ komórki inne niż tłuszczowe mają dużo bardziej stabilną strukturę i stosowana fala akustyczna nie dezorganizuje ich budowy.
• Kontrolowany efekt termiczny – wzrost temperatury następuje stopniowo, a monopolarne fale radiowe przenikają przez warstwę naskórka do tkanek położonych głębiej i trafiają dokładnie w warstwę, w której gromadzą się komórki tłuszczowe.
Jakie korzyści przynoszą zabiegi na twarz wykonywane przy użyciu Accent UltraV?
Korzyści jest wiele, a najważniejsze to:
• wymodelowanie twarzy i podkreślenie konturów szyi w sposób bezpieczny, praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych, bez blizn i bez konieczności poddawania się głęboko inwazyjnym zabiegom,
• wysoka skuteczność w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej jędrności,
• brak okresu rekonwalescencji.

Postaw na precyzję i wielofunkcyjność platformy Accent UltraV i przywróć blask Twojej urodzie. Nie zwlekaj i umów się na zabieg!

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać zamierzone efekty?
Liczba zabiegów jest różna i zależy od problemu, który ma być leczony przy użyciu Accent UltraV. Najczęściej w celu uzyskania pożądanego efektu wykonuje się kilka-kilkanaście zabiegów w odstępach czasowych sugerowanych przez kosmetologa.

Czy uzyskane efekty są trwałe?
Dzięki Accent UltraV uzyskuje się długotrwałe efekty. Jednak z uwagi na naturalne procesy starzenia się tkanek zabiegi wymagają okresowego powtarzania w celu utrzymania uzyskanych rezultatów.

Czy zabiegi wykonywane przy użyciu Accent UltraV wymagają przygotowania?
Nie ma takiej potrzeby.

Jak długo trwają zabiegi?
Czas trwania jest różny i waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Sprawdź cenę zabiegu.

ZabiegCenaCena promocyjna
Twarz550450
Twarz+szyja650550
Twarz+szyja+dekolt850750