Raty - PayPlus
Zabiegi
  • Termolifting Zaffiro

Lifting termiczny Zaffiro (thermolifting) jest określany jako przełomowy w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry. Jego działanie bazuje na technologii promieniowania podczerwonego IR o długości fali 750-1800 nm. Jest idealny dla osób pragnących przywrócić elastyczność skóry bez ingerencji chirurgicznej. Nie wymaga znieczulenia, zagęszcza skórę pacjentów bezboleśnie i na długi okres dzięki stymulacji włókien kolagenu. Można go stosować nie tylko na obszarze twarzy, szyi i dekoltu – z jego pomocą pacjenci klinik medycyny estetycznej skutecznie ujędrniają skórę ramion, ud i pośladków, a także rejonu nad kolanami.

Zaffiro to niezwykłe urządzenie, które służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje dobroczynne działanie światła podczerwonego (IR). Podczerwień, ze względu na swoje rozgrzewające właściwości od dawna była stosowana w fizykoterapii. Powoduje m.in. rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę krążenia, stymuluje przemianę materii oraz zmniejsza napięcie mięśni. Teraz jest stosowana jako jedna z najskuteczniejszych metod w walce z upływem czasu. W obu przypadkach zasada działania promieni IR jest podobna.

Głowica urządzenia wykonana jest ze szlachetnego kryształu szafirowego – stąd nazwa Zaffiro – emituje promienie światła podczerwonego, które rozgrzewają głębokie warstwy skóry do temperatury 65 stopni Celsjusza. Mimo to nie mam mowy o jakichkolwiek poparzeniach czy dyskomforcie, a zabieg pozostaje bezbolesny i bezpieczny. Wszystko dlatego, że skóra zostaje wcześniej mocno schłodzona i pokryta żelem ułatwiającym przewodzenie fal.

Zaffiro

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.