Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Urządzenie Zaffiro

Lifting termiczny Zaffiro (thermolifting) jest określany jako przełomowy w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry. Jego działanie bazuje na technologii promieniowania podczerwonego IR o długości fali 750-1800 nm. Jest idealny dla osób pragnących przywrócić elastyczność skóry bez ingerencji chirurgicznej. Nie wymaga znieczulenia, zagęszcza skórę pacjentów bezboleśnie i na długi okres dzięki stymulacji włókien kolagenu. Można go stosować nie tylko na obszarze twarzy, szyi i dekoltu – z jego pomocą pacjenci klinik medycyny estetycznej skutecznie ujędrniają skórę ramion, ud i pośladków, a także rejonu nad kolanami.

Zaffiro to niezwykłe urządzenie, które służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje dobroczynne działanie światła podczerwonego (IR). Podczerwień, ze względu na swoje rozgrzewające właściwości od dawna była stosowana w fizykoterapii. Powoduje m.in. rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę krążenia, stymuluje przemianę materii oraz zmniejsza napięcie mięśni. Teraz jest stosowana jako jedna z najskuteczniejszych metod w walce z upływem czasu. W obu przypadkach zasada działania promieni IR jest podobna.

Głowica urządzenia wykonana jest ze szlachetnego kryształu szafirowego – stąd nazwa Zaffiro – emituje promienie światła podczerwonego, które rozgrzewają głębokie warstwy skóry do temperatury 65 stopni Celsjusza. Mimo to nie mam mowy o jakichkolwiek poparzeniach czy dyskomforcie, a zabieg pozostaje bezbolesny i bezpieczny. Wszystko dlatego, że skóra zostaje wcześniej mocno schłodzona i pokryta żelem ułatwiającym przewodzenie fal.

Zaffiro


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Zabiegi
  • Termolifting Zaffiro

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne