Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Włókniaki

Elektrokoagulacja – zamykanie naczynek, usuwanie włókniaków

Teleangiektazje to trwale rozszerzone naczynia włosowate splotu podbrodawkowego skóry właściwej, które prześwitują przez naskórek.

W naszym Instytucie wybraliśmy jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania naczynek, i jest nią metoda elektrokoagulacji. Sam zabieg elektrokoagulacji jest bardzo bezpieczny i krótki. Polega on na tym, że specjalną elektrodą (igłą) dotyka się każdego naczynka i pod wpływem impulsów elektrycznych – ścinających białko, naczynko samoistnie się zamyka i uszczelnia. Zastosowana metoda powoduje, iż zabieg jest aseptyczny i mało bolesny, a podczas zamykania naczynek nie dochodzi do krwawienia.

czytaj dalej


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • ciąża
 • zły stan ogólny
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, krążenia lub cukrzycę (ze względu na utrudnione gojenie)
  Zalecenia przed zabiegiem

  2 tygodnie przed wizytą należy zrezygnować z:

  • mikrodermabrazji
  • peelingów chemicznych (kwasami)
  • opalania na słońcu i w solarium
  • zabiegów chirurgicznych
  Po zabiegu

  Dbanie o skórę po zabiegu

  • w miejscu usuwania zmian unikać stosowania wszelkich kosmetyków
  • nie eksponować zmian na słońce, a jeśli nie ma możliwości ich zakrycia, konieczne stosowanie kremów z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi (30+) lub plaster oraz bezwzględnie unikać opalania.

  Nasz sposób na Twoje problemy

  Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

  Poznaj nas
  Zadaj pytanie specjaliście
  +48 12 356 54 10
  Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

  Nasze urządzenia

  Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

  Twoje problemy

  Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

  Gdzie nas szukać?

  ul. Wybickiego 42/3
  31-303 Kraków

  tel. +48 12 356 54 10

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
  Sobota 09:00-18:00

  Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
  Zabiegi kosmetyczne