Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Wiotkość i suchość pochwy

Korekta miejsc intymnych

Wypełnianie warg sromowych – Desirial

Czym jest Desirial?

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego stosowane w ginekologii estetycznej, umożliwiają powiększanie warg sromowych.
Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego produkowanego z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like i dodatkiem antyoksydantu do stosowania w celu nawilżenia okolic intymnych, rewitalizacji warg sromowych większych, przywróceniu elastyczności jak również zwiększeniu ich objętości.

czytaj dalej

Odmładzanie warg sromowych

ZabiegCenaCena promocyjna
Odmładzanie poprzez carboksyterapię900,00 zł
Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris1000,00 zł

Powiększanie punktu G u kobiet

Kwas hialuronowy

Na czym polega zabieg?

Powiększanie punktu G jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego (Desirial Plus), co skutkuje mocniejszymi doznaniami w życiu seksualnym. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

Przygotowanie do zabiegu:

  • Badania cytologiczne
  • Na 6 godzin przed zabiegiem nie należy nic jeść ani pić.

Przebieg zabiegu:

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym. Lekarz nastrzykuje okolice punktu G, który pod ich wpływem powiększa się i ujędrnia.

Pielęgnacja po zabiegu:

Należy zachowywać właściwą higienę miejsc intymnych, aby zapobiec zakażeniu.

ZabiegCenaCena promocyjna
Powiększanie punktu G u kobiet2500,00 zł
Wędzidełko napletka500,00 zł
Wypełnienie warg sromowych (1 ml preparatu)1600,00 zł
Korekta warg sromowych – labioplastyka4000,00 – 5000,00 zł
Lipofilling – plastyka warg sromowych większych5000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne