Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Jak się przygotować do pierwszej wizyty u dietetyka?

Przed wizytą postaraj się spisać skład i ilość zjedzonych posiłków w ciągu ostatnich trzech dni (np.szklanka soku pomarańczowego, 1 kawałek pizzy, 2 kotlety schabowe, 4 kostki czekolady) Takie informacje umożliwią dietetykowi przeprowadzenie analizy twojego dotychczasowego sposobu odżywiania się oraz nawyków żywieniowych. Jeżeli posiadasz aktualne badania krwi, zabierz je ze sobą.

Często wyniki badań mają kluczowe znaczenie przy doborze odpowiedniej diety. Konsultacja dietetyczna ma charakter edukacyjny, dietetyk jest nauczycielem właściwego sposobu odżywania się, już po pierwszej konsultacji klient wychodzi z wiedzą praktyczną.

PIERWSZA WIZYTA U DIETETYKA:

Podczas pierwszej wizyty dietetyk poznaje swojego przyszłego Pacjenta, jego oczekiwania i problemy, z którymi się do niego zgłasza. W trakcie konsultacji przebiegającej w miłej i przyjaznej atmosferze zostanie zebrany dokładny wywiad żywieniowy, wywiad zdrowotny oraz zostanie wykonane badanie składu ciała, określające ilość tkanki tłuszczowej, mięśni, wody, tempo przemiany materii, oraz wiek metaboliczny.

Wspólnie z dietetykiem ustalisz cel współpracy, przekazane zostaną także wszelkie wskazówki do modyfikacji dotychczasowego sposobu odżywiania się. Ważne jest aby dietetyk poznał preferencje żywieniowe Pacjenta tak, aby specjalnie ułożona dla niego dieta nie pozbawiała go ulubionych potraw, jeśli oczywiście nie ma do tego przeciwwskazań.

Dietetyk obliczy podstawową i całkowita przemianę materii, zapotrzebowanie na podstawowe składniki odżywcze, na podstawie których ułoży zbilansowaną dietę, która pozwoli na osiągnięcie celów dietetycznych, jakie wyznaczył sobie Pacjent. Konsultacja trwa około 1 godziny.

ZabiegCenaCena promocyjna
Godzinna konsultacja z dietetykiem100,00 zł
Ułożenie tygodniowej diety150,00 zł
Ułożenie dwutygodniowej diety220,00 zł
Wizyta kontrolna z badaniem postępów (30 minut)50,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje

Kiedy wizyta u dietetyka jest wskazana:

  • w przypadku osób zdrowych, które chcą zracjonalizować swój sposób żywienia;
  • w przypadku kobiet w ciąży i karmiących;
  • w przypadku osób rzucających palenie tytoniu;
  • w przypadku osób aktywnych fizycznie;
  • w przypadku osób rozpoczynających odchudzanie.

Kiedy wizyta u dietetyka jest konieczna:

  • w przypadku osób z chorobami wątroby, trzustki, nerek, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, etc.
  • w przypadku osób cierpiących na otyłość i towarzyszącą jej cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidemii, choroby układu krążenia;
  • w przypadku osób, którym lekarz zalecił szybkie schudnięcie, np. przed operacją;
  • w przypadku osób, które mimo stosowania różnego rodzaju diet odchudzających nie obserwują u siebie trwałego spadku masy ciała;
  • w przypadku osób, które przybierają na wadze, mimo, iż jedzą mało i coraz więcej sobie odmawiają.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne