Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Analiza komponentów masy ciała

Analizator składu ciała oblicza skład ciała za pomocą bioimpedancji elektrycznej (BIA). Bezpieczne, o niskim poziomie sygnały elektryczne przechodzą przez ciało poprzez elektrody znajdujące się na platformie analizatora. Sygnał z łatwością przepływa przez płyny w mięśniach i innych tkankach ciała, lecz przechodząc przez tkankę tłuszczową napotyka opór, ponieważ zawiera niewielkie ilości płynów. Opór ten nazywa się impedancją. Odczyty impedancji są następnie wprowadzone do medycznie ustalonych formuł matematycznych do obliczenia składu ciała.

Analiza komponentów masy ciała

Dlaczego warto zrobić badanie za pomocą analizatora składu ciała?

Analizatory składy ciała dają wgląd w kluczowe wskaźniki zdrowotne, które pozwolą na monitorowanie wpływu zmian w trybie życia:

  • Możesz kontrolować wpływ diety na Twoje ciało, aby upewnić się czy dobrałeś odpowiedni sposób żywienia dostosowany do Ciebie.
  • Możesz kontrolować postępy w przybieraniu na masie mięśniowej, oraz sprawdzać swój wiek metaboliczny.
  • Możesz sprawdzać ilość tłuszczu trzewnego, który jest głównym wskaźnikiem ryzyka wystąpienia cukrzycy typu 2 i chorób serca.
  • Możesz obrać sobie cel dla swojej sylwetki i monitorować postępy w tym kierunku.

Badanie wykonywane jest w czasie każdej konsultacji dietetycznej i jest wliczone w jej cenę.

ZabiegCenaCena promocyjna
Godzinna konsultacja z dietetykiem100,00 zł
Ułożenie tygodniowej diety150,00 zł
Ułożenie dwutygodniowej diety220,00 zł
Wizyta kontrolna z badaniem postępów (30 minut)50,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje
  • BMI - Body Mass Index: stosunek masy ciała do kwadratu wzrostu
  • WHR: stosunek obwodu talii do obwodu bioder
  • FAT: całkowita zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie w kg i w %
  • TBW: całkowita zawartość wody w organizmie
  • BMR: wskaźnik podstawowej przemiany materii
  • FFM - beztłuszczowa masa ciała: obejmuje mięśnie, kości, pozostałe tkanki, ale z wyjątkiem tkanki tłuszczowej oraz wodę

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne