Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I KOSMETOLOGII

Witamy na stronie Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik. Nasze motto to "Wiedza i Profesjonalizm", które realizujemy w naszej codziennej pracy.

W Instytucie Dermedik działają kosmetyczne gabinety zabiegowe, oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, ortopedii, dermatologii, masażu, dietetyki.

Nasza kadra to wyjątkowi specjaliści z długoletnim doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi przy urzyciu urządzeń z najwyższych półek światowego rynku kosmetycznego. Pracujemy na najlepszych preparatach i kosmetykach, podążając za trendami i śledząc najnowsze technologie.

Nasza kadra to specjaliści, którzy nie tylko wykonują zabiegi z wielką pasją i zaangażowaniem, ale są również wykładowcami i szkoleniowcami. Są zapraszani na sympozja, konferencje i kongresy jako wykładowcy i specjaliści w swoich dziedzinach.

W ciągu kilku lat działalności udało nam się zdobyć mocną pozycję w branży poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta, miłą atmosferę, kompetentną i uśmiechniętą kadrę pracowniczą, przyjazne ceny oraz przede wszystkim sprzęt najwyższej klasy. Łącząc najnowsze zdobycze kosmetologii, technologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej pomożemy naszym pacjentom pokonać kompleksy, co dodaje im pewności siebie i poprawia ogólne samopoczucie.

Przy Instytucie działa Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

Zaufało nam wielu lekarzy i kosmetologów z całej Europy, a nasze szkolenia cieszą się wyjątkowym powodzeniem. Jesteśmy prekursorami we wrowadzaniu wielu zabiegów na polski rynek kosmetyczny. co wpływa na naszą pozycję jako ekspertów z wielu dziedzin.

Nasze szkolenia dla lekarzy i kosmetologów są wyjątkowe. Jako jedyni w Polsce oferujemy szeroki zakres ćwiczeń na modelkach podczas szkoleń.