Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


Nowości

Laser Frakcyjny Emerge firmy Palomar

przeznaczony do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry ,usuwania blizn rozstępów,resurfacingu skóry

Laser Palomar Lux 1064™ - usuwanie zmian naczyniowych na nogach bez użycia skalpela.

Laser Lux 1064™ pozwala na wykonanie nieinwazyjnego zabiegu, zmniejszającego widoczność naczyń na nogach. Bez skalpela i okresu rekonwalescencji.

 

Laser Palomar LuxG

Głowica LuxG™ skutecznie redukuje zmiany pigmentowe, naczyniowe i inne znamiona. Stosowana jest do fotoodmładzania skóry twarzy, dekoltu, ramion i dłoni.

 

 ICOONE MODELOWANIE SYLWETKI



ICOONE
stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza nową definicję piękna. W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm 2.

To innowacyjne urządzenie estetyczne, która poprzez oddziaływania na funkcjonowanie tkanki łącznej skutecznie likwiduje różne niedoskonałości skóry i ciała. Wykorzystywane jest przy usuwaniu cellulitu i modelowaniu ciała, napina luźną skórę, redukuje obrzęki limfatyczne, blizny i sztywność mięśni, znajduje zastosowanie w programach anti-agingowych.

THERMALIFTING ZAFFIRO

Czym jest Thermolifting Zaffiro?
Thermolifting Zaffiro to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zabiegu Zaffiro?
Zaffiro poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe. Dzięki Zaffiro można także podnieść opadające policzki, zniwelować obwisłości na twarzy oraz poprawić jej owal. Zaffiro likwiduje także obwisłości na ciele: na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz obszarach nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.

 I-LIPO- REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

I-Lipo to jedyny zabieg redukujący zawartość komórki tłuszczowej bez jej uszkodzenia i bez ingerencji chirurga. Technologia i-lipo wykorzystuje zimny, diodowy, niskoenergetyczny laser dzięki czemu możliwa jest biostymulacja naturalnych kanałów metabolicznych oraz frakcyjna redukcja tkanki.