Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


Poznaj naszych dobrych lekarzy i specjalistów

Witamy na stronie Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik. Nasze motto to "Wiedza i Profesjonalizm", które realizujemy w naszej codziennej pracy.

W Instytucie Dermedik działają kosmetyczne gabinety zabiegowe, oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, ortopedii, dermatologii, masażu, dietetyki.

Nasza kadra to wyjątkowi specjaliści z długoletnim doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi przy urzyciu urządzeń z najwyższych półek światowego rynku kosmetycznego. Pracujemy na najlepszych preparatach i kosmetykach, podążając za trendami i śledząc najnowsze technologie.

Nasza kadra to specjaliści, którzy nie tylko wykonują zabiegi z wielką pasją i zaangażowaniem, ale są również wykładowcami i szkoleniowcami. Są zapraszani na sympozja, konferencje i kongresy jako wykładowcy i specjaliści w swoich dziedzinach.

W ciągu kilku lat działalności udało nam się zdobyć mocną pozycję w branży poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta, miłą atmosferę, kompetentną i uśmiechniętą kadrę pracowniczą, przyjazne ceny oraz przede wszystkim sprzęt najwyższej klasy. Łącząc najnowsze zdobycze kosmetologii, technologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej pomożemy naszym pacjentom pokonać kompleksy, co dodaje im pewności siebie i poprawia ogólne samopoczucie.

Przy Instytucie działa Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

Zaufało nam wielu lekarzy i kosmetologów z całej Europy, a nasze szkolenia cieszą się wyjątkowym powodzeniem. Jesteśmy prekursorami we wrowadzaniu wielu zabiegów na polski rynek kosmetyczny. co wpływa na naszą pozycję jako ekspertów z wielu dziedzin.

Nasze szkolenia dla lekarzy i kosmetologów są wyjątkowe. Jako jedyni w Polsce oferujemy szeroki zakres ćwiczeń na modelkach podczas szkoleń.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW:

Dr Zbigniew Plewa- lekarz medycyny estetycznej, szkoleniowiec, specjalista chirurg. Lek. med. Zbigniew Plewa to specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, lekarz mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1998 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (Zarząd Wojskowej Służby Zdrowia – MON) otrzymał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej. Kilka lat później, w 2002 roku, uzyskał specjalizację II stopnia z tej dziedziny. Rok później złożył egzamin, po którym stał się dyplomowanym chirurgiem onkologicznym II stopnia. Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W ciągu wielu lat swojej kariery zawodowej sukcesywnie zgłębiał wiedzę, o czym świadczą nie tylko posiadane przez niego certyfikaty.

Dr Filip Reś- lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im. G. Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej . Obecnie pracuje jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Zakres działalności to: chirurgia ogólna, obecnie otwarta specjalizacja z zakresu chirurgii naczyniowej.Zakres działalności: Chirurgia naczyniowa, medycyna estetyczna.

Kosmetolog Sylwia Pieńkowska.

Kosmetolog Anna Mirocha.

 

Kosmetolog Anna Rożek.

 

Kosmetolog Magdalena Misiorowska.