Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Poznaj naszych dobrych lekarzy i specjalistów

Witamy na stronie Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik. Nasze motto to „Wiedza i Profesjonalizm”, które realizujemy w naszej codziennej pracy.

W Instytucie Dermedik działają kosmetyczne gabinety zabiegowe, oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, ortopedii, dermatologii, masażu, dietetyki.

Nasza kadra to wyjątkowi specjaliści z długoletnim doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi przy użyciu urządzeń z najwyższych półek światowego rynku kosmetycznego. Pracujemy na najlepszych preparatach i kosmetykach, podążając za trendami i śledząc najnowsze technologie.

Nasza kadra to specjaliści, którzy nie tylko wykonują zabiegi z wielką pasją i zaangażowaniem, ale są również wykładowcami i szkoleniowcami. Są zapraszani na sympozja, konferencje i kongresy jako wykładowcy i specjaliści w swoich dziedzinach.

Przy Instytucie działa Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

Zaufało nam wielu lekarzy i kosmetologów z całej Europy, a nasze szkolenia cieszą się wyjątkowym powodzeniem. Jesteśmy prekursorami we wrowadzaniu wielu zabiegów na polski rynek kosmetyczny. co wpływa na naszą pozycję jako ekspertów z wielu dziedzin.

Nasze szkolenia dla lekarzy i kosmetologów są wyjątkowe. Jako jedyni w Polsce oferujemy szeroki zakres ćwiczeń na modelkach podczas szkoleń.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

Zbigniew Plewa

Dr Zbigniew Plewa

Lekarz medycyny estetycznej, szkoleniowiec, specjalista chirurg. Lek. med. Zbigniew Plewa to specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, lekarz mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1998 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (Zarząd Wojskowej Służby Zdrowia – MON) otrzymał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej.

Kilka lat później, w 2002 roku, uzyskał specjalizację II stopnia z tej dziedziny. Rok później złożył egzamin, po którym stał się dyplomowanym chirurgiem onkologicznym II stopnia. Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W ciągu wielu lat swojej kariery zawodowej sukcesywnie zgłębiał wiedzę, o czym świadczą nie tylko posiadane przez niego certyfikaty.

Filip Reś

Dr Filip Reś

lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im. G. Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej.

Obecnie pracuje jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Zakres działalności to: chirurgia ogólna, obecnie otwarta specjalizacja z zakresu chirurgii naczyniowej.Zakres działalności: Chirurgia naczyniowa, medycyna estetyczna.

Beata Gzyl

Dr Beata Gzyl

Sylwia Pieńkowska

Kosmetolog Sylwia Pieńkowska

Anna Mirocha

Kosmetolog Anna Mirocha

Anna Rożek

Kosmetolog Anna Rożek

Agnieszka Szczepanowicz

Pielęgniarka Janina Kidoń

Izabela Guzara

Pielęgniarka Izabela Guzara

Ilona Wiracka

Pielęgniarka Ilona Wiracka

Karolina Szura

Ratownik medyczny Karolina Szura

Jagoda Zdonek

Dyrektor do spraw szkoleń Jagoda Zdonek

Katarzyna Probulski

Recepcja Katarzyna Probulski

Magdalena Pławecka

Specjalista do spraw zaopatrzenia Magdalena Pławecka


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje

W ciągu kilku lat działalności udało nam się zdobyć mocną pozycję w branży poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta, miłą atmosferę, kompetentną i uśmiechniętą kadrę pracowniczą, przyjazne ceny oraz przede wszystkim sprzęt najwyższej klasy. Łącząc najnowsze zdobycze kosmetologii, technologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej pomożemy naszym pacjentom pokonać kompleksy, co dodaje im pewności siebie i poprawia ogólne samopoczucie.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne