Akupunktura

Akupunktura jest metodą oddziaływania na organizm za pomocą bardzo cienkich igieł wkłuwanych w określone miejsca na ciele. Doboru tych miejsc dokonuje się na podstawie diagnozy pulsu, języka i wywiadu według zasad medycyny chińskiej. Akupunktura znana i lubiana ze względu na swą wysoką skuteczność w leczeniu bólu różnego pochodzenia ma dużo szersze zastosowanie. Bardzo efektywnie pomaga w alergiach, astmie, problemach skórnych.

czytaj dalej


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:
Przeciwwskazania
  • ciężkie zaburzenia krzepnięcia krwi
  • choroby skóry
  • niewyrównane nadciśnienie tętnicze
  • pierwsze dni menstruacji (przeciwwskazanie względne)
  • stan po spożyciu alkoholu
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 08:00 - 16:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne