Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Powiększanie i modelowanie ust

Marzysz o kształtnych ustach o idealnych konturach? Chcesz podnieść kąciki lub zwiększyć objętość warg? Możemy Ci w tym pomóc – lekarze z instytutu Dermedik wykonują powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Po konsultacji z Pacjentką, zostaje dobrana odpowiednia dawka preparatu. Następnie podaje się znieczulenie i wypełnia wargi, korygując cały kształt albo określony obszar. Jeśli masz ochotę na delikatną zmianę, modelowanie ust wypełniaczem w formie kwasu hialuronowego będzie strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy na zabiegi, które poprawią wygląd Twoich warg, a także zwiększą poziom ich nawilżenia oraz korzystnie wpłyną na elastyczność. Powiększanie i modelowanie ust przeprowadzamy z użyciem kwasu hialuronowego (m.in.Restylane, Surgilips, Teosyal i Estelis Perfecta), który jest dobroczynnym związkiem, naturalnie występującym w ludzkim organizmie. Oferujemy przystępny cennik, dostępny dla wszystkich na naszej stronie.

Modelowanie ust

Twój wygląd w rękach lekarza – powiększanie ust kwasem hialuronowym

Z dumą przyznajemy, że w Instytucie Dermedik modelowanie ust jest wykonywane przez lekarzy specjalistów. Już niedługo Kraków stanie się miejscem, do którego będą przyjeżdżać największe gwiazdy show biznesu i to nie tylko po to, żeby zwiedzać Wawel. Oferowane przez nas powiększanie ust kwasem hialuronowym okazuje się jedną z najskuteczniejszych metod, gwarantujących spektakularny efekt WOW! Jednak nie trzeba być celebrytą światowej sławy, żeby sprawdzić na własnej skórze działanie bezpiecznego wypełniacza, jakim jest kwas hialuronowy. W naszym Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii zawodowo powiększamy usta kobietom i mężczyznom w różnym wieku.

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu

Po przeprowadzeniu wywiadu, podczas którego zostają wykluczone przeciwwskazania do zabiegu, lekarz podaje Pacjentowi znieczulenie (miejscowe lub dentystyczne). Gdy zacznie ono działać, przystępuje się do wstrzyknięcia kwasu, co trwa około 30 minut. Korekcja kształtu, objętości i ogólnej estetyki warg oraz ich okolic jest zawsze dokładnie omówiona i zaplanowana, a efekt dokładnie taki, jakiego oczekuje Pacjent. Wymodelowane usta utrzymują perfekcyjny wygląd przez nawet 9 miesięcy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym czasie zabieg powtórzyć. Jeśli jesteś ciekaw, jaka jest cena za powiększanie ust kwasem hialuronowym, przejrzyj nasz atrakcyjny cennik. Zdecydowanych zapraszamy do Krakowa, gdzie czekają na Was lekarze, gotowi do działania.

ZabiegCenaCena promocyjna
Lifting wolumetryczny Voluma (2ml)2200,00 zł
Bruzdy nosowo- wargowe1200,00 zł
Dolina łez1200,00 zł
Lwia zmarszczka1200,00 zł
Zmarszczki wokół ust1200,00 zł
Zmarszczki marionetki1200,00 zł
Wypełnianie opadających kącików ust1200,00 zł
Powiększanie, korekta kształtu ust1200,00 zł
Korekta kształtu nosa1200,00 zł
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego- hialuronidaza300,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
  • ciąża i karmienie piersią;
  • stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka);
  • skłonności do blizn przerostowych (keloidów);
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia;
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne