Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Liposukcja Vaser Lipo

Vaser Lipo Dermedik

Liposukcja Vaser

Zlokalizowany nadmiar tkanki tłuszczowej jest coraz częstszym problem. Dlatego różne formy usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą metod chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne,

Klasyczna liposukcja jest obecnie coraz rzadziej stosowana, ponieważ jest to metoda o dużej inwazyjności, wymaga znieczulenia ogólnego i jest obarczona największym ryzykiem działań niepożądanych.

Dlatego w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się nowsze odmiany liposukcji. Reklamowane są liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja laserowa, liposukcja wodna (BodyJet), czy liposukcja infradźwiękowa, jednak te formy liposukcji nie spełniają wymagań idealnego zabiegu do usuwania tkanki tłuszczowej, gdyż albo są mało wydajne, albo bardzo inwazyjne.

Obecnie najlepszą wg 1) badań klinicznych, 2) opinii lekarzy, 3) opinii pacjentów odmianą liposukcji jest liposukcja ultradźwiękowa drugiej generacji VASER Lipo

Vaser jest obecnie najlepszym urządzeniem do liposukcji na świecie, czego dowodem jest również fakt, że jest to jeden z pięciu najpopularniejszych zabiegów wśród celebrytów!

Czym jest liposukcja VASER?

Liposukcja VASER jest najłagodniejszą obecnie formą liposukcji. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a Pacjent opuszcza gabinet w tym samym dniu.

Jakie są zalety liposukcji VASER?

Jest to obecnie najłagodniejsza forma liposukcji, cechująca się najwyższym bezpieczeństwem, największą precyzją zabiegu oraz najkrótszym czasem rekonwalescencji ze wszystkich form liposukcji.

Jak wygląda zabieg liposukcji VASER?

Lekarz przeprowadza znieczulenie miejscowe. Następnie za pomocą ultracienkiej głowicy ultradźwiękowej przeprowadza zabieg, dzięki któremu tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu na poszczególne komórki. Następnie uszkodzona tkanka tłuszczowa jest delikatnie odsysana.

Czy liposukcja VASER jest naprawdę metodą przełomową, a może to tylko reklama?

O wyjątkowości liposukcji VASER świadczy choćby fakt, że jest to najpopularniejszy zabieg liposukcji w Hollywood. Liczne publikacje (patrz niżej) opisują tą metodę, oraz fakt, że poddały się jej znane osobistości. Powstały liczne prace naukowe (patrz niżej) opisujące wyjątkowość metody liposukcja VASER Lipo.

Jak działa liposukcja VASER?

Energia ultradźwiękowa jest używana od lat w szerokim zakresie zastosowań medycznych – począwszy od badań USG po czyszczenie zębów. Obecnie delikatna energia ultradźwięków jest używana w usuwaniu tkanki tłuszczowej. VASER Lipo®, czy LipoSelection®, używa ultradźwiękowej technologii w celu wyselekcjonowania tkanki. Energia ultradźwięków jest nakierowana w niechcianą tkankę tłuszczową, i nie oddziałuje na otaczające tkanki – takie jak nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną – przyspieszając kształtowanie sylwetki i powrót do normalnej aktywności. Najwyższa efektywność i najkrótszy czas rekonwalescencji to rzeczy, których możesz się spodziewać po VASER Lipo®.
Ultradźwięki emitowane przez Vaser uszkadzają tylko tkankę tłuszczową. Tłuszcz ulega emulsyfikacji. Dzięki temu można go łatwo odessać. Po zabiegu skóra zwiększa swoje napięcie.

Jak wygląda zabieg liposukcji Vaser?

1.    W tkankę tłuszczową wpuszczane jest znieczulenie nasiękowe

 

2.    Wysokiej częstotliwości drgania generowane przez probówkę VASER powoduje odseparowanie tkanki tłuszczowej i przetworzenie jej w emulsję w połączeniu z płynami nasiękowymi.

 

3.    Tłuszcz w postaci emulsji można łatwo usunąć za pomocą specjalnie zaprojektowanej kaniuli VentX lub masażu.

 

4.    Podczas procesu gojenia się, Twoja skóra wygładzi się i uzyskasz efekt naturalnej skóry.

 

Liposukcja Vaser jest:

 •  Bezpieczna
 •  Prawie bezbolesna
 •  Dobrze tolerowana (objawy dyskomfortu utrzymują się tylko kilka dni)
 •  Bardzo skuteczna
 •  Bardzo precyzyjna

W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji, liposukcja VASER:

 •  Jest bezpieczna
 •  Nie pozostawia nierówności
 •  Ma krótki czas rekonwalescencji (kilka dni, a nie kilka miesięcy..)

W przeciwieństwie do liposukcji laserowej, liposukcja VASER:

 • Wykazuje WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ
 •  Jest bezpieczna (działa tylko na tłuszcz = nie grozi oparzeniem)
 •  Nie pozostawia nierówności

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

VaserLipo Hi Def zostało zaprojektowane do walki o piękną sylwetkę zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nadaje się dla każdego, kto pragnie wyglądać jak najlepiej. Metoda może być wykonywana u osób dorosłych w zależności od ich stanu zdrowia. VaserLipo nie powinno być wykonywane po drastycznej utracie masy ciała, lub u pacjentów z dużymi rozstępami w obszarze brzucha. Nie jest także zalecane u chorych z wyraźnym rozluźnieniem mięśni oraz tych, którzy cierpią na duży nadmiar skóry. Co istotne, VaseLipo nie zastępuje rutynowych ćwiczeń sprawnościowych, należy kontynuować program fitness po zabiegu modelowania tkanki tłuszczowej oraz odbyć serię masaży - drenaży limfatycznych.

Efekty zabiegu:

Vaser Lipo Dermedik efekty

Czas zabiegu: 60 do 180 minut.

Rekonwalescencja: 7 dni, w tym 3 wizyty kontrolne.

  Tradycyjna liposukcja VASER Lipo
METODA odessanie tkanki tłuszczowej odessanie i modelowanie sylwetki
NIERÓWNOŚCI są możliwe rzadko występują
ODCZUCIA BÓLOWE wysokie niemal bezboleśnie
REKONWALESCENCJA stosunkowo długa krótka, szybki powrót do sprawności
BEZPIECZEŃSTWO wysokie ryzyko powikłań, wraz z odessaniem tkanki tłuszczowej pojawia się ryzyko uszkodzenia okolicznych tkanek małe ryzyko powikłań pozabiegowych, rozpuszcza tłuszcz nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek
SKUTECZNOŚĆ średnia duża
STAN SKÓRY skóra może nie obkurczyć się, możliwy nadmiar który trzeba będzie usunąć operacyjnie efekt napiętej i jędrnej skóry
ODESSANY TŁUSZCZ Tłuszcz stanowi połowę odessanej objętości, reszta to płyny takie jak krew tłuszcz w 90 %, w stanie pozwalającym na autopszczep w inne okolice ciała
ZNIECZULENIE ogólne w zależności od obszaru; sedacja, lub w przypadku małej okolicy jak np. podbródek możliwość znieczulenia miejscowego

Sprawdź ceny zabiegu!

ZabiegCenaCena promocyjna
Zabieg na brzuch8000,00 - 10000,00
Zabieg na brzuch i talię12000,00
Zabieg na biodra5000,00 - 7000,00
Zabieg na uda4000,00 - 6000,00
Zabieg na ramiona5000,00
Zabieg na plecy6000,00
Zabieg na pośladki6000,00 - 8000,00
Zabieg na brzuch i biodra10000,00 - 12000,00
Zabieg na brzuch, biodra i klatkę piersiową15000,00
Zabieg na brzuch, biodra i plecy15000,00
Zabieg na brzuch, biodra, plecy i pośladki19000,00
Zabieg na brzuch, biodra, plecy, pośladki i ramiona22500,00
Zabieg na brzuch, biodra, plecy, pośladki, ramiona i uda26000,00