Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Lifting twarzy nićmi hialuronowymi

Nici hialuronowe to nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, jak nici, które wyraźnie podciągają i napinają skórę.

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są od lat stosowane i cenione przez specjalistów medycyny estetycznej. Związek ten, naturalnie występujący w naszym organizmie, decyduje o elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Wykazuje niezwykle silne działanie nawilżające – wiąże i utrzymuje odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatkowo obecność cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze aktywizuje produkcję kolagenu.

Skóra dzięki niciom hialuronowym staje się doskonale nawilżona i pobudzona do syntezy nowych włókien podporowych – przywrócony zostaje harmonijny kształt twarzy, co zapewnia efekt odmłodzenia.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg umożliwia natychmiastową poprawę owalu twarzy, podniesienie tzw. „chomików”, czyli wysmuklenie linii podbródka, korekcję kształtu policzków, delikatne uniesienie brwi i kącików ust.

Jak przebiega zabieg?

Lekarz za pomocą specjalnej mikrokaniuli wprowadza linijnie w skórę niewielkie depozyty kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 30 minut. Może być poprzedzony znieczuleniem miejscowym, choć nie jest to konieczne, ponieważ jednocześnie z kwasem hialuronowym w skórę wprowadza się substancję znieczulającą. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekty zabiegu utrzymują się około roku.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w skórze, dlatego w pełni się z nią integruje i nie zakłóca jej naturalnych funkcji. Poza niewielkimi siniaczkami, które mogą pojawić się w miejscu wkłucia i ustępują w ciągu kilku dni, nie ma innych działań niepożądanych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, podobnie jak wcześniejszych przygotowań.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Infekcje skóry
  • Aktywne choroby autoimmunologiczne
  • Nieuregulowana cukrzyca
  • Aktywna choroba nowotworowa

Efekty:

Korekta powieki dolnej oraz okolic oczodołu etap I. Widoczne znaczne zapadnięcie tkanek górnej części policzka pociągające powiekę dolną. Redukcja fałdu nosowo wargowego. Poprawienie owalu twarzy.

ZabiegCenaCena promocyjna
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy2000,00 (2 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy2900,00 (3 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy3700,00 (4 ml)
Nici PDO First Lift - korekta owalu twarzy1200,00
Nici PDO First Lift - uniesienie brwi800,00
Nici PDO First Lift - policzki1000,00
Nici PDO First Lift - kurze łapki z powieką dolną800,00
Nici PDO First Lift - zmarszczki palacza1000,00
Nici PDO First Lift - linie marionetki800,00
Nici PDO First Lift - szyja/ dekolt1400,00
Nici PDO First Lift - kolana1400,00
Nici PDO First Lift - łokcie1200,00
Nici Silhouette - 1 sztuka1000,00