Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Cosmelan

Peeling medyczny Cosmelan

Cosmelan  to najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry. Jest to pewnego rodzaju peeling o bardzo wysokiej sile. Cosmelan  redukuje plamy na skórze, długotrwale zwęża pory oraz niweluje zmarszczki,nadaje zdrowy świeży koloryt skóry. Jest więc idealny dla każdego rodzaju skóry. Ta odnowa cery, jaką jest Cosmelan  ma tak silne działanie, że musi być przeprowadzana pod okiem specjalisty. Nasi specjaliści mają długotrwałe doświadczenie w pracy z takimi preparatami, mogą więc postawić dobrą diagnozę oraz przewidzieć rezultaty kuracji.
Cosmelan  to znany na całym świecie peeling radzący sobie świetnie z każdego rodzaju powierzchniowymi zmianami skórnymi.

Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Stan skóry poprawia się już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95 %. Cosmelan może być wykonywany o każdej porze roku i jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

W zależności od typu skóry, leczenie przebiega z różną szybkością – w przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8 – 10 dniach, osoby o jasnej karnacji obserwują zanikanie plam między 8 – 21 dniem. Cosmelan i Dermelan są skuteczne w terapii przebarwień typu melasma (tj.ostuda), w przypadku przebarwień po stosowaniu środków hormonalnych oraz w leczeniu ostudy ciężarnych.

Opis zabiegu
Po dokładnym demakijażu, przemyciu skóry płynem odtłuszczającym, następuje nałożenie maski Cosmelan 1 /Dermelan 1 na wybraną powierzchnię (twarz, ręce, plecy). Pacjent z maską na twarzy powinien udać się do domu i zmyć preparat po czasie określonym przez lekarza.
Po zmyciu maski pacjent najczęściej nie odczuwa żadnego dyskomfortu, czasami pojawia się lekki rumień i uczucie ciepła.
W dalszym etapiej kuracji, pacjent samodzielnie w domu stosuje krem Cosmelan 2 / Dermelan 2. W miejscach wrażliwych, najczęściej w okolicach ust i nosa występuje drobnopłatkowe złuszczanie, skóra jest znacznie napięta, może pojawić się uczucie pieczenia. Jest to reakcja zupełnie normalna.
Aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu zaleca się stosowanie preparatów o działaniu nawilżającym i natłuszczającym. Chociaż pod koniec pierwszego tygodnia będzie już widoczna wyraźna poprawa stanu skóry i rozjaśnienie przebarwień, to kuracja powinna trwać przynajmniej 3 miesiące.

Pacjent powinien stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym codziennie rano i przed wyjściem z domu.

W skład zabiegu COSMELAN wchodzi:

    Płyn odtłuszczający
    Cosmelan 1 krem
    Cosmelan 2 krem do terapii pozabiegowej „domowej”
     Krem do terapii „domowej”

Sprawdź cenę zabiegu.

 
ZabiegCenaCena promocyjna
Pojedynczy zabieg1800,001600,00