Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Mezoterapia igłowa

 • Zalecana ilość zabiegów: 4 – 6
 • Częstotliwość zabiegów: 2 – 4 tygodnie
 • Czas zabiegu: 1h
 • Znieczulenie: tak, na życzenie pacjenta
 • Cena: od 350 zł

Mezoterapia igłowa jest to o zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest poprawa kondycji oraz wyglądu skóry.

Dzięki mezoterapii igłowej możliwa jest poprawa w terapii przeciwko wypadającym włosom czyli mezoterapia skóry głowy, likwidacja przebarwień, sińców pod oczami, worków pod oczami, cellulitu, poprawa gęstości skóry całego ciała.

Za pomocą specjalistycznej igły, wprowadzamy pod skórę Pacjenta odpowiednio dobrane preparaty. Ich głównym zadaniem jest  likwidacja problemu , np. ujędrnienie lub nawodnienie poszczególnych części ciała.

Mezoterapia igłowa głowy pozwala zapobiec utracie włosów (terapia peptydowa), a także przyspieszyć ich wzrost lub pobudzić proces odbudowy.

Zabiegi na cellulit ujędrniają i dostarczają skórze substancje odżywcze, z kolei mezoterapia igłowa twarzy to metoda, dzięki której można usunąć przebarwienia, odmłodzić i zregenerować skórę, nawodnić cerę i pozbyć się zmarszczek.

W naszym Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, mezoterapia jest wykonywana przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, wyspecjalizowanych w zakresie medycyny estetycznej. Z powodzeniem przeprowadzamy mezoterapie igłowe różnego rodzaju, ściśle dopasowując rodzaj zabiegu i składników aktywnych do potrzeb Pacjentów.

Mezoterapia igłowa

Skuteczna mezoterapia igłowa w Instytucie Dermedik

Przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dziś możemy zaoferować naszym Pacjentom profesjonalne, efektywne, a przede wszystkim bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa twarzy, głowy oraz włosów odbywa się przez wstrzykiwanie w określone partie ciała odpowiednio skomponowanego koktajlu.

Ampułki zawierają wybrane składniki aktywne: kwas hialuronowy, kolagen, osocze, kofeinę, peptydy, witaminy, aminokwasy itd. W zależności od problemu, który mezoterapia igłowa ma zwalczyć, przeprowadza się od kilku do kilkunastu zabiegów, wymagających powtarzania ich co parę tygodni.

Jeżeli masz wskazania do mezoterapii igłowej, odwiedź Kraków i skonsultuj się z naszym lekarzem chirurgiem. Na pewno dobierzemy odpowiedni rodzaj terapii. Nasz cennik jest ogólnie dostępny, więc na spokojnie się z nim zapoznaj i zdecyduj, czy jesteś gotowa na zmiany – mezoterapia igłowa ratuje włosy, rewitalizuje skórę, pozwala odzyskać młody wygląd.

Jest to zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, z użyciem strzykawki z cienką igłą. Delikatne, precyzyjne nakłucia powierzchni skóry umożliwiają wprowadzenie w jej głąb substancji aktywnych. Specjalista dobiera igły w taki sposób, aby nie uszkodzić naczyń krwionośnych i zapobiec ewentualnym powikłaniom.

Mezoterapia igłowa głowy, skóry, twarzy i włosów jest nieinwazyjną metodą zwalczania problemów, które mają negatywny wpływ na jakość życia Pacjentów. Wykorzystując możliwości, jakie daje ten innowacyjny zabieg, jesteśmy w stanie pomóc, zapewniając szybkie i długotrwałe efekty. Zapraszamy na konsultacje!

Mezoterapia igłowa – ZabiegCenaCena promocyjna
Linerase AteloKolagen1400 zł1200 zł
StylAge Hydro 1 ml650,00 zł550 zł
Filorga M-HA 1 ml650 zł550 zł
Filorga NTCF 5 ml700 zł600 zł
Revanese Pure 1 ml650 zł450 zł
Hafiller Aqua 1,5 ml600 zł500 zł
Cytocare 532 1,5 ml450 zł300 zł
Strechcare 2,5 ml450 zł300 zł
Dr Cyj mezoterapia na wypadające włosy650 zł
Sunecos 200700 zł
Mezoterapia igłowa usieciowana (StylAge HydroMax/ Restylane Vital)950,00 zł
Jalupro650 zł
Jalupro HMW900 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (3 ml)2400,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (2 ml)1700,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (1 ml)900,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml550,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml650,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml900,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml1000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
 • alergie;
 • ciąża i okres laktacji;
 • cukrzyca;
 • stany zapalne na skórze, opryszczka;
 • skóra naczynkowa i źle tolerująca iniekcje;
 • choroby nowotworowe;
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych;
 • wiek poniżej 18 lat;
 • egzema, łuszczyca,
 • zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe.
Informacje

Działanie wstrzykniętych preparatów jest na optymalnym poziomie, gdyż koktajle docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Seria zabiegów przywraca skórze jej optymalną formę, a efekt jest długotrwały właśnie dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym preparatom używanym w tej metodzie.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne