Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Mezoterapia igłowa

 • Zalecana ilość zabiegów: 4 – 6
 • Częstotliwość zabiegów: 2 – 4 tygodnie
 • Czas zabiegu: 1h
 • Znieczulenie: tak
 • Cena: 350 – 2400 zł

 

 

 

Jedną z usług, jakie wykonujemy w Instytucie Dermedik, jest mezoterapia igłowa. To zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest poprawa kondycji oraz wyglądu głowy, skóry i włosów. Za pomocą specjalistycznej igły, wprowadzamy pod skórę Pacjenta odpowiednio dobrane preparaty. Ich głównym zadaniem jest ujędrnienie oraz nawodnienie poszczególnych części ciała. Mezoterapia igłowa głowy pozwala zapobiec utracie włosów (terapia peptydowa), a także przyspieszyć ich wzrost lub pobudzić proces odbudowy.

Zabiegi na cellulit ujędrniają i dostarczają skórze substancje odżywcze, z kolei mezoterapia igłowa twarzy to metoda, dzięki której można usunąć przebarwienia, odmłodzić i zregenerować skórę, nawodnić cerę i pozbyć się zmarszczek. W naszym Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, mezoterapia jest wykonywana przez kosmetologów i chirurgów, wyspecjalizowanych w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej i ogólnej. Z powodzeniem przeprowadzamy mezoterapie igłowe różnego rodzaju, ściśle dopasowując rodzaj zabiegu i składników aktywnych do potrzeb Pacjentów.

Mezoterapia igłowa

Skuteczna mezoterapia igłowa w Instytucie Dermedik

Przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dziś możemy zaoferować naszym Pacjentom profesjonalne, efektywne, a przede wszystkim bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa twarzy, głowy oraz włosów odbywa się przez wstrzykiwanie w określone partie ciała odpowiednio skomponowanego koktajlu. Ampułki zawierają wybrane składniki aktywne: kwas hialuronowy, kolagen, osocze, kofeinę, peptydy, witaminy, aminokwasy. W zależności od problemu, który mezoterapia igłowa ma zwalczyć, przeprowadza się od kilku do kilkunastu zabiegów, wymagających powtarzania ich co parę miesięcy. Jeżeli masz wskazania do mezoterapii igłowej, odwiedź Kraków i skonsultuj się z naszym chirurgiem. Na pewno dobierzemy odpowiedni rodzaj terapii. Nasz cennik jest ogólnie dostępny, więc na spokojnie się z nim zapoznaj i zdecyduj, czy jesteś gotowa na zmiany – mezoterapia igłowa ratuje włosy, rewitalizuje skórę, pozwala odzyskać młody wygląd. Słowem, daje Pacjentom chęć do życia. Jest to zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, z użyciem strzykawki z cienką igłą. Delikatne, precyzyjne nakłucia powierzchni skóry umożliwiają wprowadzenie w jej głąb substancji aktywnych. Specjalista dobiera igły w taki sposób, aby nie uszkodzić naczyń krwionośnych i zapobiec ewentualnym powikłaniom. Mezoterapia igłowa głowy, skóry, twarzy i włosów jest nieinwazyjną metodą zwalczania problemów, które mają negatywny wpływ na jakość życia Pacjentów. Wykorzystując możliwości, jakie daje ten innowacyjny zabieg, jesteśmy w stanie pomóc, zapewniając szybkie i długotrwałe efekty. Zapraszamy na konsultacje!

Mezoterapia igłowa – ZabiegCenaCena promocyjna
Koktajl lub kwas hialuronowy na twarz450,00 – 650,00 zł
Okolice oczu, EyeContour/ bruzdy, szyja350,00 zł
Mezoterapia igłowa – Twarz i szyja350,00 – 650,00 zł
Mezoterapia igłowa – Twarz, szyja i dekolt450,00 – 750,00 zł
Mezoterapia igłowa – Brzuch450,00 – 650,00 zł
Mezoterapia igłowa – Biodra i brzuch550,00 – 750,00 zł
Mezoterapia igłowa – Pośladki450,00 – 550,00 zł
Mezoterapia igłowa – Grzbiety dłoni350,00 – 650,00 zł
Mezoterapia igłowa – Owłosiona skóra głowy450,00 z- 600,00 zł
Mezoterapia igłowa – Kolana350,00 – 450,00 zł
Mezoterapia igłowa usieciowana (StylAge HydroMax/ Restylane Vital)950,00 zł
Mezoterapia igłowa Revanesse Pure/ StylAge Hydro/ Filorga MH-18650,00 zł
Mezoterapia igłowa Filorga NCTF 135 HA/ Cytocare, Stretchcare450,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (3 ml)2400,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (2 ml)1700,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (1 ml)900,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml550,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml650,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml900,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml1000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
 • alergie;
 • ciąża i okres laktacji;
 • cukrzyca;
 • stany zapalne na skórze, opryszczka;
 • skóra naczynkowa i źle tolerująca iniekcje;
 • choroby nowotworowe;
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych;
 • wiek poniżej 18 lat;
 • egzema, łuszczyca,
 • zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe.
Informacje

Działanie wstrzykniętych preparatów jest na optymalnym poziomie, gdyż koktajle docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Seria zabiegów przywraca skórze jej optymalną formę, a efekt jest długotrwały właśnie dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym preparatom używanym w tej metodzie.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne