Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest wykorzystywaną od lat metodą w medycynie estetycznej i kosmetologii. Uważana jest za doskonałą kurację, radzącą sobie z problemem starzenia się skóry, walki z cellulitem, zbędną tkanką tłuszczową, czy też problemem wypadających włosów. Dodatkowo jest szczególnie wskazana osobom po aplikacji wypełniaczy, botoksu i kuracjach laserowych, gdyż uzupełnia je i aktywnie wspomaga uzyskiwanie wymarzonych efektów.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa ma wiele zastosowań. Dzięki tej metodzie można doskonale walczyć z oznakami starzenia się skóry, ale także w skuteczny sposób zapobiegać pogłębianiu się cellulitu, znacznie go redukować, tak samo jak zbędną tkankę tłuszczową, a także pobudzać mieszki włosowe i niwelować problem wypadania włosów.
Metoda ta jest tak popularna głównie przez swoją skuteczność. Już po kilku zabiegach widoczne są efekty, które utrzymują się przez długi czas. Jednak, aby takie rezultaty były faktycznie trwałe i zadowalające, należy przeprowadzić zwykle od 4 do 6 zabiegów mezoterapii igłowej, powtarzanych w regularnych odstępach czasowych.

Mezoterapia kosmetyczno–estetyczna bazuje na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie sporządzonych, sterylnych koktajli lub substancji leczniczych, przeznaczonych do walki z danym problemem (anti-aging, poliwitamin, mieszanek z medycznym kwasem hialuronowym lub z jego czystą postacią, aminokwasów, enzymów, nukleotyd i innych). Koktajle te wstrzykiwane są przy pomocy specjalnego pistoletu do mezoterapii lub metodą ręczną, przy użyciu strzykawki. Dzięki mikroiniekcji, skórze dostarczane są aktywne składniki do jej wierzchniej warstwy, na głębokość około 1 milimetra. Pistolet ściśle kontroluje głębokość oraz ilość wstrzykiwanych substancji.

Odpowiednia pielęgnacja po wykonaniu serii zabiegów mezoterapii pozwala na utrzymanie zadowalających rezultatów przez dwa lub nawet trzy lata, pod warunkiem, że pacjent będzie poddawał się „zabiegom przypominającym” od jednego do dwóch razy w roku.

Preparaty dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, uwzględniających obszar ciała, na jakim ma być przeprowadzony zabieg, rodzaj cery oraz problem, z jakim metoda ma się zmierzyć. Do wyboru mamy kurację, która ogólnie poprawia kondycję i wygląd skóry lub koncentrującą się na wybranym defekcie. Najczęściej wybieranymi obszarami ciała przez pacjentów są: twarz, szyja, powieki, dekolt, kontur twarzy, dłonie, ramiona, brzuch, uda, pośladki i skóra głowy.

Zabieg mezoterapii igłowej można wykonywać o każdej porze roku, również latem. Warto jednak podkreślić, że po terapii nie należy korzystać z sauny oraz kąpieli słonecznych przez około 5 dni.

Stosowane preparaty:

Mezoterapia igłowa HydroLift

Mezoterapia

Hydrolift jest innowacyjnym zabiegiem polegającym na podaniu kwasu hialuronowego (np. Restylane, Stylage itp.) w okolice policzków i skroni. Wykonywany jest specjalną linijną techniką, która pozwala na wytworzenie linii kwasu hialuronowego w skórze. Dzięki temu – w sposób nieinwazyjny – uzyskiwany jest efekt liftingu dolnej i górnej okolicy twarzy oraz dolnych powiek. Poprawa owalu twarzy widoczna jest bezpośrednio po zabiegu.

Mezoterapia

Skin Boosters Vital® i Vital™ Light

Preparaty Restylane Vital® i Restylane Vital™ Light stanowią skuteczną alternatywę dla zabiegów mezoterapii niestabilizowanym kwasem hialuronowym. Z uwagi na powolny rozpad wiązań stabilizujących, podanie preparatów Hydrobalans zapewnia długo utrzymujące się efekty. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu kremem. Bezpośrednio potem można powrócić do codziennych obowiązków.

Mezoterapia

 • RRS Hyaloft 75 – nawilżenie, wypełnienie drobnych zmarszczek, anti-aging, poprawa jakości skóry;
 • RRS Hyalift 75 PROActive – nawilżenie i biorewitalizacja, działania anti-aging, redukcja powierzchniowych zmarszczek, redukcja wiotkości skóry;
 • RRS HA Injectable – silne nawilżenie, silna stymulacja, silna regeneracja skóry dojrzałej, spłycanie drobnych zmarszczek, rewitalizacja skóry palacza;
 • RRS HA Tensor Lift – anti-aging, miękki lifting skóry, odbudowa kolagenu i elastyny, regeneracja;
 • RRS HA Skin Relax With BoNtA 568 – silne działanie anti-aging, silny lifting, spłycenie zmarszczek, nawilżenie;
 • RRS HA Whitening – naprawa skóy uszkodzonej słońcem, efekt wybielenia skóry, regulowanie kolorytu;
 • RRS HA Eyes – nawilżenie, poprawa mikrokrążenia, rozjaśnienie skóry, poprawa konturów oczu, działanie antyoksydacyjne;
 • RRS HA Strimatrix – poprawa sprężystości skóry, redukcja rozstępów, przywrócenie napięcia;
 • RRS HA Cellutrix – redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry objętej cellulitem, lokalny korektor tłuszczu;
 • XL Hair – biostymulacja wzrostu włosów, poprawa kondycji i struktury włosa;
 • RRS Silisorg – dodatek do innych produktów gamy RRS, biorewitalizacja tkanki podskórnej.
ZabiegCenaCena promocyjna
Koktajl lub kwas hialuronowy na twarz450,00 – 650,00 zł
Okolice oczu, EyeContour/ bruzdy, szyja350,00 zł
Twarz i szyja350,00 – 650,00 zł
Twarz, szyja i dekolt450,00 – 750,00 zł
Brzuch450,00 – 650,00 zł
Biodra i brzuch550,00 – 750,00 zł
Pośladki450,00 – 550,00 zł
Grzbiety dłoni350,00 – 650,00 zł
Owłosiona skóra głowy450,00 z- 600,00 zł
Kolana350,00 – 450,00 zł
Mezoterapia igłowa usieciowana (StylAge HydroMax/ Restylane Vital)950,00 zł
Mezoterapia igłowa Revanesse Pure/ StylAge Hydro/ Filorga MH-18650,00 zł
Mezoterapia igłowa Filorga NCTF 135 HA/ Cytocare, Stretchcare450,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (3 ml)2400,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (2 ml)1700,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (1 ml)900,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml550,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml650,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml900,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml1000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
 • alergie;
 • ciąża i okres laktacji;
 • cukrzyca;
 • stany zapalne na skórze, opryszczka;
 • skóra naczynkowa i źle tolerująca iniekcje;
 • choroby nowotworowe;
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych;
 • wiek poniżej 18 lat;
 • egzema, łuszczyca,
 • zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe.
Informacje

Działanie wstrzykniętych preparatów jest na optymalnym poziomie, gdyż koktajle docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Seria zabiegów przywraca skórze jej optymalną formę, a efekt jest długotrwały właśnie dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym preparatom używanym w tej metodzie.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne