Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Zalecana ilość zabiegów
4 - 6
Częstotliwość zabiegów
2 - 4 tygodnie
Czas zabiegu
1 godzina
Znieczulenie
tak
Cena
od 350 zł do 2400 zł
Przeciwwskazania
  • alergie;
  • ciąża i okres laktacji;
  • cukrzyca;
  • stany zapalne na skórze, opryszczka;
  • skóra naczynkowa i źle tolerująca iniekcje;
  • choroby nowotworowe;
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych;
  • wiek poniżej 18 lat;
  • egzema, łuszczyca,
  • zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe.
Informacje

Działanie wstrzykniętych preparatów jest na optymalnym poziomie, gdyż koktajle docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Seria zabiegów przywraca skórze jej optymalną formę, a efekt jest długotrwały właśnie dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym preparatom używanym w tej metodzie.

Jedną z usług, jakie wykonujemy w Instytucie Dermedik, jest mezoterapia igłowa. To zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest poprawa kondycji oraz wyglądu głowy, skóry i włosów. Za pomocą specjalistycznej igły, wprowadzamy pod skórę Pacjenta odpowiednio dobrane preparaty. Ich głównym zadaniem jest ujędrnienie oraz nawodnienie poszczególnych części ciała. Mezoterapia igłowa głowy pozwala zapobiec utracie włosów (terapia peptydowa), a także przyspieszyć ich wzrost lub pobudzić proces odbudowy.

Zabiegi na cellulit ujędrniają i dostarczają skórze substancje odżywcze, z kolei mezoterapia igłowa twarzy to metoda, dzięki której można usunąć przebarwienia, odmłodzić i zregenerować skórę, nawodnić cerę i pozbyć się zmarszczek. W naszym Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, mezoterapia jest wykonywana przez kosmetologów i chirurgów, wyspecjalizowanych w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej i ogólnej. Z powodzeniem przeprowadzamy mezoterapie igłowe różnego rodzaju, ściśle dopasowując rodzaj zabiegu i składników aktywnych do potrzeb Pacjentów.

Mezoterapia igłowa

Skuteczna mezoterapia igłowa w Instytucie Dermedik

Przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dziś możemy zaoferować naszym Pacjentom profesjonalne, efektywne, a przede wszystkim bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa twarzy, głowy oraz włosów odbywa się przez wstrzykiwanie w określone partie ciała odpowiednio skomponowanego koktajlu. Ampułki zawierają wybrane składniki aktywne: kwas hialuronowy, kolagen, osocze, kofeinę, peptydy, witaminy, aminokwasy. W zależności od problemu, który mezoterapia igłowa ma zwalczyć, przeprowadza się od kilku do kilkunastu zabiegów, wymagających powtarzania ich co parę miesięcy. Jeżeli masz wskazania do mezoterapii igłowej, odwiedź Kraków i skonsultuj się z naszym chirurgiem. Na pewno dobierzemy odpowiedni rodzaj terapii. Nasz cennik jest ogólnie dostępny, więc na spokojnie się z nim zapoznaj i zdecyduj, czy jesteś gotowa na zmiany – mezoterapia igłowa ratuje włosy, rewitalizuje skórę, pozwala odzyskać młody wygląd. Słowem, daje Pacjentom chęć do życia. Jest to zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, z użyciem strzykawki z cienką igłą. Delikatne, precyzyjne nakłucia powierzchni skóry umożliwiają wprowadzenie w jej głąb substancji aktywnych. Specjalista dobiera igły w taki sposób, aby nie uszkodzić naczyń krwionośnych i zapobiec ewentualnym powikłaniom. Mezoterapia igłowa głowy, skóry, twarzy i włosów jest nieinwazyjną metodą zwalczania problemów, które mają negatywny wpływ na jakość życia Pacjentów. Wykorzystując możliwości, jakie daje ten innowacyjny zabieg, jesteśmy w stanie pomóc, zapewniając szybkie i długotrwałe efekty. Zapraszamy na konsultacje!

Mezoterapia igłowa – Zabieg Cena Cena promocyjna
Koktajl lub kwas hialuronowy na twarz 450,00 – 650,00 zł
Okolice oczu, EyeContour/ bruzdy, szyja 350,00 zł
Mezoterapia igłowa – Twarz i szyja 350,00 – 650,00 zł
Mezoterapia igłowa – Twarz, szyja i dekolt 450,00 – 750,00 zł
Mezoterapia igłowa – Brzuch 450,00 – 650,00 zł
Mezoterapia igłowa – Biodra i brzuch 550,00 – 750,00 zł
Mezoterapia igłowa – Pośladki 450,00 – 550,00 zł
Mezoterapia igłowa – Grzbiety dłoni 350,00 – 650,00 zł
Mezoterapia igłowa – Owłosiona skóra głowy 450,00 z- 600,00 zł
Mezoterapia igłowa – Kolana 350,00 – 450,00 zł
Mezoterapia igłowa usieciowana (StylAge HydroMax/ Restylane Vital) 950,00 zł
Mezoterapia igłowa Revanesse Pure/ StylAge Hydro/ Filorga MH-18 650,00 zł
Mezoterapia igłowa Filorga NCTF 135 HA/ Cytocare, Stretchcare 450,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (3 ml) 2400,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (2 ml) 1700,00 zł
Mezoterapia igłowa Hydrolift – okolica policzków i skroni (1 ml) 900,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml 550,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 1ml 650,00 zł
Restylane Vital Light – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml 900,00 zł
Restylane Vital – twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie – 2ml 1000,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.