Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Czas zabiegu
30 minut
Znieczulenie
miejscowe
Cena
od 1000 zł
Informacje

Zabieg z użyciem nici Silhouette wykonywany jest na świecie co 15 min. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg.

Odmłodzona twarz – nowoczesny Silhouette-Soft

Lifting twarzy nićmi Silhouette

Dzięki Silhouette-Soft™ kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego. Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skory i redukujący oznaki jej starzenia. Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków przywrócić objętość skory w okolicy jarzmowej i podnieść brwi.

Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim.

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

1 nić 1000 zł (ostateczna cena zabiegu  ustalana jest po konsultacji z lekarzem)

Zabieg Cena Cena promocyjna
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2000,00 (2 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2900,00 (3 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 3700,00 (4 ml)
Nici PDO First Lift – korekta owalu twarzy 1200,00 zł
Nici PDO First Lift – uniesienie brwi 800,00 zł
Nici PDO First Lift – policzki 1000,00 zł
Nici PDO First Lift – kurze łapki z powieką dolną 800,00 zł
Nici PDO First Lift – zmarszczki palacza 1000,00 zł
Nici PDO First Lift – linie marionetki 800,00 zł
Nici PDO First Lift – szyja / dekolt 1400,00 zł
Nici PDO First Lift – kolana 1400,00 zł
Nici PDO First Lift – łokcie 1200,00 zł
Nici Silhouette – 1 sztuka 1000,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.