Raty - PayPlus
Przeciwwskazania
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Infekcje skóry
  • Aktywne choroby autoimmunologiczne
  • Nieuregulowana cukrzyca
  • Aktywna choroba nowotworowa

Nici hialuronowe to nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, jak nici, które wyraźnie podciągają i napinają skórę.

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są od lat stosowane i cenione przez specjalistów medycyny estetycznej. Związek ten, naturalnie występujący w naszym organizmie, decyduje o elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Wykazuje niezwykle silne działanie nawilżające – wiąże i utrzymuje odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatkowo obecność cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze aktywizuje produkcję kolagenu.

Skóra dzięki niciom hialuronowym staje się doskonale nawilżona i pobudzona do syntezy nowych włókien podporowych – przywrócony zostaje harmonijny kształt twarzy, co zapewnia efekt odmłodzenia.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg umożliwia natychmiastową poprawę owalu twarzy, podniesienie tzw. „chomików”, czyli wysmuklenie linii podbródka, korekcję kształtu policzków, delikatne uniesienie brwi i kącików ust.

Jak przebiega zabieg?

Lekarz za pomocą specjalnej mikrokaniuli wprowadza linijnie w skórę niewielkie depozyty kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 30 minut. Może być poprzedzony znieczuleniem miejscowym, choć nie jest to konieczne, ponieważ jednocześnie z kwasem hialuronowym w skórę wprowadza się substancję znieczulającą. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekty zabiegu utrzymują się około roku.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w skórze, dlatego w pełni się z nią integruje i nie zakłóca jej naturalnych funkcji. Poza niewielkimi siniaczkami, które mogą pojawić się w miejscu wkłucia i ustępują w ciągu kilku dni, nie ma innych działań niepożądanych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, podobnie jak wcześniejszych przygotowań.

Efekty:

Korekta powieki dolnej oraz okolic oczodołu etap I. Widoczne znaczne zapadnięcie tkanek górnej części policzka pociągające powiekę dolną. Redukcja fałdu nosowo wargowego. Poprawienie owalu twarzy.

Zabieg Cena Cena promocyjna
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2000,00 (2 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2900,00 (3 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 3700,00 (4 ml)
Nici PDO First Lift – korekta owalu twarzy 1200,00 zł
Nici PDO First Lift – uniesienie brwi 800,00 zł
Nici PDO First Lift – policzki 1000,00 zł
Nici PDO First Lift – kurze łapki z powieką dolną 800,00 zł
Nici PDO First Lift – zmarszczki palacza 1000,00 zł
Nici PDO First Lift – linie marionetki 800,00 zł
Nici PDO First Lift – szyja / dekolt 1400,00 zł
Nici PDO First Lift – kolana 1400,00 zł
Nici PDO First Lift – łokcie 1200,00 zł
Nici Silhouette – 1 sztuka 1000,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.