Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Lifting twarzy nićmi Happy Lift

NAJLEPSZY PRODUKT DO NIECHIRURGICZNEGO LIFTINGU

Nici Happy Lift to zupełnie nowy sposób na uzyskanie młodzieńczego wyglądu twarzy w krótkim czasie. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego – gwarantują natychmiastowy efekt, a przede wszystkim nie narażają pacjenta na powikłania i efekty uboczne.

Lifting twarzy nićmi Happy Lift

NAJLEPSZY PRODUKT DO NIECHIRURGICZNEGO LIFTINGU

Nici Happy Lift

Happy Lift

Wykonane z biodegradowalnego polikaprolaktonu nici Happy Lift swą efektywność zawdzięczają mikroskopijnym haczykom o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Nici wprowadzane pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki temu, po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny zaraz po zabiegu.

Happy Lift to różne rodzaje nici, które dobiera się odpowiednio do wybranej techniki przeprowadzenia zabiegu, miejsca implantacji, a także potrzeb i oczekiwań pacjenta.

FREE FLOATING najpopularniejsza nić z gamy Happy lift o grubości 2/0 USP z haczykami w dwóch kierunkach, dzięki czemu stabilnie utrzymuje się w tkankach. Nić polecana do liftingu twarzy i szyi.

ANCORAGE nić o grubości 2/0 USP, idealna do liftingu środkowej części twarzy jest kotwiczona w okolicy powięzi i przeprowadzana w kierunku podbródka i żuchwy, tworząc specjalne rusztowanie dla tkanek.

DOUBLE NEEDLE nić o grubości 2/0 USP zakończona dwiema igłami, dzięki czemu wprowadzanie nici staje się łatwiejsze, zabieg jest krótszy, a rezultaty bardziej symetryczne. Zalecana jest do liftingu brwi i szyi.

BOCA krótka nić stworzona specjalnie do zabiegów powiększania ust. W odróżnieniu od reszty nici posiada haczyki skierowane na zewnątrz. Sprawia, że usta stają się pełniejsze i gwarantuje naturalny efekt.

MESOCOGS nić o grubości 3/0 USP polecana szczególnie do poprawy struktur większych obszarów na ciele, redukcji zmarszczek twarzy, szyi i rąk, a także do zabiegów ujędrniania skóry.

VAGINAL NARROWER nić o grubości 0/0 USP z dwiema igłami i haczykami kotwiczącymi ułożonymi w dwóch kierunkach. Stosowana do rewitalizacji i liftingu krocza oraz zwężenia wejścia do pochwy.

I-NEEDLE nić o grubości 2/0 USP do napinania luźnej skóry na szyi. Umożliwia wykonanie liftingu szyi z efektem podobnym do operacji liposukcji.

ZabiegCenaCena promocyjna
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy2000,00 (2 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy2900,00 (3 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy3700,00 (4 ml)
Nici PDO First Lift – korekta owalu twarzy1200,00 zł
Nici PDO First Lift – uniesienie brwi800,00 zł
Nici PDO First Lift – policzki1000,00 zł
Nici PDO First Lift – kurze łapki z powieką dolną800,00 zł
Nici PDO First Lift – zmarszczki palacza1000,00 zł
Nici PDO First Lift – linie marionetki800,00 zł
Nici PDO First Lift – szyja / dekolt1400,00 zł
Nici PDO First Lift – kolana1400,00 zł
Nici PDO First Lift – łokcie1200,00 zł
Nici Silhouette – 1 sztuka1000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje

Po 12-15 miesiącach od zabiegu, nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się nawet do 5 lat. Zabieg trwa 20-60 minut.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne