Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Ginekologia estetyczna

Wypełnianie warg sromowych – Desirial

Czym jest Desirial?

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego stosowane w ginekologii estetycznej, umożliwiają powiększanie warg sromowych.
Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego produkowanego z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like i dodatkiem antyoksydantu do stosowania w celu nawilżenia okolic intymnych, rewitalizacji warg sromowych większych, przywróceniu elastyczności jak również zwiększeniu ich objętości.

Kiedy zastosować zabieg wypełniania warg sromowych preparatem Desirial?

Zabiegi wypełniania warg sromowych wykonywane są u kobiet, która chcą zmienić ich wygląd estetyczny lub u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zabezpieczają w ten sposób warg sromowych mniejszych. Mogą wystąpić wtedy infekcje oraz podrażnienia powodujące dyskomfort.
Zabieg doskonale sprawdza się również w przypadku kobiet w okresie menopauzalnym, po chemioterapii lub w momencie znacznego spadku wagi, kiedy zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej przez co skóra staje się cieńsza.

Czym wyróżnia się zabieg ginekologii estetycznej przy użyciu preparatu Desirial?

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie Desirial wzbogacony został o naturalny antyoksydant -mannitol, który dodatkowo chroni go i przedłuża jego działanie. Desirial to rozwiązanie, które zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów i zniesienia zmian anatomicznych w obrębie pochwy oraz utrzymuje właściwe funkcjonowanie tkanek żeńskich narządów płciowych.

Na czym polega zabieg?

Lekarz dezynfekuje oraz miejscowo znieczula miejsce poddane zabiegowi, następnie za pomocą kaniuli wprowadza preparat odpowiednio rozprowadzając go po powierzchni objętej zabiegiem.

Jakie efekty zapewnia zabieg preparatem Desirial?

Zastosowanie kwasu hialuronowego Desirial zwiększa objętość i napięcie skóry większych warg sromowych. Zauważalna jest również zmiana w kształcie warg sromowych.

Kiedy odczuwane są pierwsze efekty po zabiegu?

Efekty są widoczne po pierwszym tygodniu od wstrzyknięcia preparatu.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około 30 minut

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt z użyciem preparatu Desirial utrzymuje się do 2 lat.

Jak często należy przeprowadzać zabieg?

Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów.


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne