Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Cena
od 200 zł
Przeciwwskazania
  • ciąża, karmienie piersią
  • miesiączka
  • choroby układu sercowo- naczyniowego
  • uczulenie na albuminę ludzką
  • przewlekłe choroby autoimmunologiczne
  • przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych
  • przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych
  • choroby płytki mięśniowo-nerwowej
  • zażywanie leków regulujących akcję serca, np chinidyna
  • choroby układy nerwowego, np choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane,choroba Parkinsona etc

Medycyna estetyczna i botoks idą w parze, a jedno nie istniałoby bez drugiego. Prawidłowo przeprowadzony zabieg z użyciem botoksu zaskutkuje usunięciem zmarszczek, widocznych bruzd i ogólną poprawą kondycji skóry.

W stworzonym i prowadzonym przez nas Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik, lekarze chirurdzy stosują botox, oferując Pacjentom wypełnianie zmarszczek oraz usuwanie nieestetycznych bruzd, które postarzają i negatywnie wpływają na wygląd. Botoks skutecznie zlikwiduje zmarszczki pod oczami, wypełni zmarszczki mimiczne, a także kurze łapki. Wygładzona skóra po korekcie prezentuje się świeżo i dużo młodziej, niż przed zabiegiem. Usuwanie zmarszczek w naszym wykonaniu przebiega bezinwazyjnie i bezboleśnie. Na naszej stronie umieściliśmy aktualny cennik. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zawsze działają dla dobra Pacjentów. Zapraszamy na konsultacje z lekarzem!

Botox

Botoks w medycynie estetycznej jako antidotum na zmarszczki

Zmarszczki są niedoskonałościami, których nigdy nie pozbędziemy się w 100%. Możemy jednak ograniczyć ich ilość i kontrolować to, jak bardzo są widoczne. Mimo, że jesteśmy wykwalifikowanymi lekarzami i kosmetologami, nie zatrzymamy upływającego czasu. Możemy natomiast spróbować nieco go oszukać, wstrzykując botox w określone punkty twarzy, głowy i szyi Pacjenta, który pragnie wyglądać młodziej. Toksyna botulinowa, czyli popularnie zwany botoks, jest środkiem, umożliwiającym usuwanie zmarszczek bez konieczności stosowania inwazyjnych metod.

Przed zabiegiem podania Botox / Po 14 dniach od podania Botox

Botox
Botox
Botox
Botox

Lekarz medycyny estetycznej dobiera dawkę oraz decyduje, w które mięśnie wstrzyknąć preparat. Gładka skóra utrzymuje się przez kilka miesięcy, a zabieg można regularnie powtarzać. Wypełnianie zmarszczek na czole, pod oczami czy w okolicach ust nigdy nie było łatwiejsze – za pomocą botoxu można zyskać odmłodzony wygląd. Pierwsze rezultaty zabiegu są widoczne już po tygodniu czasu, a satysfakcjonujące efekty pojawiają się po 14 dniach. Usuwanie zmarszczek mimicznych i walka z wiotką skórą twarzy może przebiec szybko i w pełni bezboleśnie. Odwiedź Kraków i zajrzyj do naszego Instytutu Dermedik. Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi wyczerpujący wywiad, obejrzy Twoją skórę i zdecyduje, czy botoks będzie dla Ciebie najlepszym wyjściem. Jeśli tak, po uprzednim przygotowaniu przystąpimy do zabiegu. W innym wypadku zaproponujemy alternatywne rozwiązanie, równie efektowne, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zabieg Botoxu Cena Cena promocyjna
 Botox na kurze łapki 350,00 – 550,00 zł
Botox na zmarszczki czoła 550,00 – 750,00 zł
Botox na lwia zmarszczki 350,00 – 550,00 zł
Botox na zmarszczki palacza 300,00 zł
Botox na Modelowanie koniuszka nosa 200,00 zł
Botox na zmarszczki szyi 800,00 – 1500,00 zł
Likwidowanie nadmiernej potliwości pach od 1600,00 zł
Likwidowanie nadmiernej potliwości dłoni od 1800,00 zł
Likwidowanie nadmiernej potliwości stóp od 2500,00 zł
Cena jednostki botoksu 30,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.