Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Botoks – usuwanie zmarszczek

Medycyna estetyczna i botoks idą w parze, a jedno nie istniałoby bez drugiego. Prawidłowo przeprowadzony zabieg z użyciem botoksu zaskutkuje usunięciem zmarszczek, widocznych bruzd i ogólną poprawą kondycji skóry.

W stworzonym i prowadzonym przez nas Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik, lekarze chirurdzy stosują botox, oferując Pacjentom wypełnianie zmarszczek oraz usuwanie nieestetycznych bruzd, które postarzają i negatywnie wpływają na wygląd. Botoks skutecznie zlikwiduje zmarszczki pod oczami, wypełni zmarszczki mimiczne, a także kurze łapki. Wygładzona skóra po korekcie prezentuje się świeżo i dużo młodziej, niż przed zabiegiem. Usuwanie zmarszczek w naszym wykonaniu przebiega bezinwazyjnie i bezboleśnie. Na naszej stronie umieściliśmy aktualny cennik. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zawsze działają dla dobra Pacjentów. Zapraszamy na konsultacje z lekarzem!

Botox

Botoks w medycynie estetycznej jako antidotum na zmarszczki

Zmarszczki są niedoskonałościami, których nigdy nie pozbędziemy się w 100%. Możemy jednak ograniczyć ich ilość i kontrolować to, jak bardzo są widoczne. Mimo, że jesteśmy wykwalifikowanymi lekarzami i kosmetologami, nie zatrzymamy upływającego czasu. Możemy natomiast spróbować nieco go oszukać, wstrzykując botox w określone punkty twarzy, głowy i szyi Pacjenta, który pragnie wyglądać młodziej. Toksyna botulinowa, czyli popularnie zwany botoks, jest środkiem, umożliwiającym usuwanie zmarszczek bez konieczności stosowania inwazyjnych metod.

Przed zabiegiem podania Botox / Po 14 dniach od podania Botox

Botox
Botox
Botox
Botox

Lekarz medycyny estetycznej dobiera dawkę oraz decyduje, w które mięśnie wstrzyknąć preparat. Gładka skóra utrzymuje się przez kilka miesięcy, a zabieg można regularnie powtarzać. Wypełnianie zmarszczek na czole, pod oczami czy w okolicach ust nigdy nie było łatwiejsze – za pomocą botoxu można zyskać odmłodzony wygląd. Pierwsze rezultaty zabiegu są widoczne już po tygodniu czasu, a satysfakcjonujące efekty pojawiają się po 14 dniach. Usuwanie zmarszczek mimicznych i walka z wiotką skórą twarzy może przebiec szybko i w pełni bezboleśnie. Odwiedź Kraków i zajrzyj do naszego Instytutu Dermedik. Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi wyczerpujący wywiad, obejrzy Twoją skórę i zdecyduje, czy botoks będzie dla Ciebie najlepszym wyjściem. Jeśli tak, po uprzednim przygotowaniu przystąpimy do zabiegu. W innym wypadku zaproponujemy alternatywne rozwiązanie, równie efektowne, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zabieg BotoxuCenaCena promocyjna
 Botox na kurze łapki350,00 – 550,00 zł
Botox na zmarszczki czoła550,00 – 750,00 zł
Botox na lwia zmarszczki350,00 – 550,00 zł
Botox na zmarszczki palacza300,00 zł
Botox na Modelowanie koniuszka nosa200,00 zł
Botox na zmarszczki szyi800,00 – 1500,00 zł
Likwidowanie nadmiernej potliwości pachod 1600,00 zł
Likwidowanie nadmiernej potliwości dłoniod 1800,00 zł
Likwidowanie nadmiernej potliwości stópod 2500,00 zł
Cena jednostki botoksu30,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
  • ciąża, karmienie piersią
  • miesiączka
  • choroby układu sercowo- naczyniowego
  • uczulenie na albuminę ludzką
  • przewlekłe choroby autoimmunologiczne
  • przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych
  • przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych
  • choroby płytki mięśniowo-nerwowej
  • zażywanie leków regulujących akcję serca, np chinidyna
  • choroby układy nerwowego, np choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane,choroba Parkinsona etc

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne