Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Liposukcja Vaser Lipo

Vaser Lipo Dermedik

Zlokalizowany nadmiar tkanki tłuszczowej jest coraz częstszym problem. Dlatego różne formy usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą metod chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne.

Klasyczna liposukcja jest obecnie coraz rzadziej stosowana, ponieważ jest to metoda o dużej inwazyjności, wymaga znieczulenia ogólnego i jest obarczona największym ryzykiem działań niepożądanych.

Czym jest liposukcja VASER?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a Pacjent opuszcza gabinet w tym samym dniu.

Jak wygląda zabieg liposukcji VASER?

Lekarz przeprowadza znieczulenie miejscowe. Następnie za pomocą ultracienkiej głowicy ultradźwiękowej przeprowadza zabieg, dzięki któremu tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu na poszczególne komórki. Następnie uszkodzona tkanka tłuszczowa jest delikatnie odsysana.

Czy liposukcja VASER jest naprawdę metodą przełomową, a może to tylko reklama?

O wyjątkowości liposukcji VASER świadczy choćby fakt, że jest to najpopularniejszy zabieg liposukcji w Hollywood. Liczne publikacje (patrz niżej) opisują tą metodę, oraz fakt, że poddały się jej znane osobistości.

Jak działa liposukcja VASER?

Energia ultradźwiękowa jest używana od lat w szerokim zakresie zastosowań medycznych – począwszy od badań USG po czyszczenie zębów. Obecnie delikatna energia ultradźwięków jest używana w usuwaniu tkanki tłuszczowej. VASER Lipo®, czy LipoSelection®, używa ultradźwiękowej technologii w celu wyselekcjonowania tkanki. Energia ultradźwięków jest nakierowana w niechcianą tkankę tłuszczową, i nie oddziałuje na otaczające tkanki – takie jak nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną – przyspieszając kształtowanie sylwetki i powrót do normalnej aktywności.

Najwyższa efektywność i najkrótszy czas rekonwalescencji to rzeczy, których możesz się spodziewać po VASER Lipo®.
Ultradźwięki emitowane przez Vaser uszkadzają tylko tkankę tłuszczową. Tłuszcz ulega emulsyfikacji. Dzięki temu można go łatwo odessać. Po zabiegu skóra zwiększa swoje napięcie.

Jak wygląda zabieg liposukcji Vaser?

   1. W tkankę tłuszczową wpuszczane jest znieczulenie nasiękowe
   2. Wysokiej częstotliwości drgania generowane przez probówkę VASER powoduje odseparowanie tkanki tłuszczowej i przetworzenie jej w emulsję w połączeniu z płynami nasiękowymi.
   3. Tłuszcz w postaci emulsji można łatwo usunąć za pomocą specjalnie zaprojektowanej kaniuli VentX lub masażu.
   4. Podczas procesu gojenia się, Twoja skóra wygładzi się i uzyskasz efekt naturalnej skóry.

W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji, liposukcja VASER:

   • Jest bezpieczna
   • Nie pozostawia nierówności
   • Ma krótki czas rekonwalescencji (kilka dni, a nie kilka miesięcy)

W przeciwieństwie do liposukcji laserowej, liposukcja VASER:

   • Wykazuje WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ
   • Jest bezpieczna (działa tylko na tłuszcz = nie grozi oparzeniem)
   • Nie pozostawia nierówności

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

VaserLipo Hi Def zostało zaprojektowane do walki o piękną sylwetkę zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nadaje się dla każdego, kto pragnie wyglądać jak najlepiej. Metoda może być wykonywana u osób dorosłych w zależności od ich stanu zdrowia. VaserLipo nie powinno być wykonywane po drastycznej utracie masy ciała, lub u pacjentów z dużymi rozstępami w obszarze brzucha. Nie jest także zalecane u chorych z wyraźnym rozluźnieniem mięśni oraz tych, którzy cierpią na duży nadmiar skóry. Co istotne, VaseLipo nie zastępuje rutynowych ćwiczeń sprawnościowych, należy kontynuować program fitness po zabiegu modelowania tkanki tłuszczowej oraz odbyć serię masaży – drenaży limfatycznych.

Efekty zabiegu

Vaser Lipo Dermedik efekty

Vaser Lipo Dermedik efekty

Vaser Lipo Dermedik efekty

Czas zabiegu

60 do 180 minut.

Rekonwalescencja

7 dni, w tym 3 wizyty kontrolne.

Tradycyjna liposukcjaVASER Lipo
METODAodessanie tkanki tłuszczowejodessanie i modelowanie sylwetki
NIERÓWNOŚCIsą możliwerzadko występują
ODCZUCIA BÓLOWEwysokieniemal bezboleśnie
REKONWALESCENCJAstosunkowo długakrótka, szybki powrót do sprawności
BEZPIECZEŃSTWOwysokie ryzyko powikłań, wraz z odessaniem tkanki tłuszczowej pojawia się ryzyko uszkodzenia okolicznych tkanekmałe ryzyko powikłań pozabiegowych, rozpuszcza tłuszcz nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek
SKUTECZNOŚĆśredniaduża
STAN SKÓRYskóra może nie obkurczyć się, możliwy nadmiar który trzeba będzie usunąć operacyjnieefekt napiętej i jędrnej skóry
ODESSANY TŁUSZCZTłuszcz stanowi połowę odessanej objętości, reszta to płyny takie jak krewtłuszcz w 90 %, w stanie pozwalającym na autopszczep w inne okolice ciała
ZNIECZULENIEogólnew zależności od obszaru; sedacja, lub w przypadku małej okolicy jak np. podbródek możliwość znieczulenia miejscowego
ZabiegCenaCena promocyjna
Zabieg na brzuchod 6000zł
Zabieg na brzuch i talięod 8000 zł
Zabieg na biodraod 6000 zł
Zabieg na udaod 6000,00 zł
Zabieg na ramionaod 4000,00 zł
Zabieg na plecyod 6000,00 zł
Zabieg na pośladkiod 6000 zł
Zabieg na brzuch i biodraod 8000 zł
Zabieg na brzuch, biodra i klatkę piersiową15000,00 zł
Zabieg na brzuch, biodra i plecy15000,00 zł
Zabieg na brzuch, biodra, plecy i pośladki19000,00 zł
Zabieg na brzuch, biodra, plecy, pośladki i ramiona22500,00 zł
Zabieg na brzuch, biodra, plecy, pośladki, ramiona i uda26000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje

Liposukcja Vaser jest:

 • Bezpieczna
 • Prawie bezbolesna
 • Dobrze tolerowana (objawy dyskomfortu utrzymują się tylko kilka dni)
 • Bardzo skuteczna
 • Bardzo precyzyjna

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne