Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Laser Frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 pozwala na przeprowadzenie zabiegu, prowadzącego do redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych i pooperacyjnych oraz przebarwień. Zaopatrzyliśmy nasz Instytut Dermedik w laser frakcyjny nowej generacji, umożliwiający odbudowę tkanek i regenerację zniszczonego naskórka.

Urządzenia, jakimi dysponujemy, to m.in. laser Fraxel, z którego użyciem odmładzamy i regenerujemy większe lub mniejsze partie ciała: twarz, okolice oczu, szyję, dłonie, a także brzuch, plecy, boczki i uda. Stosowana przez nas technologia zapewni oczekiwany efekt pod warunkiem, że zostanie powtórzona od 3 do 5 razy w odstępach, wskazanych przez specjalistę. Po tym czasie przez kilka miesięcy będzie się odbywała przebudowa kolagenu, skutkująca zniwelowaniem blizn i przebarwień, ogólną poprawą wyglądu oraz kondycji skóry. Jeden zabieg trwa 45 minut, a jego cena jest zależna od rodzaju zmian, jak i partii ciała, na której ma zostać użyty laser frakcyjny. Zachęcamy do konsultacji!

Gładka skóra przez długie lata za sprawą zabiegów laserem frakcyjnym

Technologia wykorzystująca laser frakcyjny CO2 jest skierowana przede wszystkim do osób, zmagających się z bliznami i przebarwieniami różnego typu. Za wskazanie podaje się również zmarszczki, szczególnie te występujące w okolicach oczu oraz rozstępy i zmiany spowodowane porodem, w tym wiotkość pociążową. Laser CO2 działa bezpośrednio na skórę, podgrzewając tkanki i tworząc mikrouszkodzenia. W ich wyniku aktywowany zostaje proces gojenia, a co się z tym łączy, wytwarzany jest kolagen. Prowadzony przez nas Instytut Dermedik świadczy usługi odmładzania skóry, usuwania blizn i zmian skórnych laserem frakcyjnym. Nasz wykwalifikowany personel złożony z lekarzy chirurgów oraz kosmetologów, kompleksowo przeprowadza zabiegi regenerujące skórę. Odbywają się one w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Przygotowaliśmy ofertę, w której niska cena łączy się z wysoką jakością usługi. W związku z tym mamy nadzieję, że decydując się na odnowę skóry, wybierzesz Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik. Nasi Pacjenci to przede wszystkim osoby, zamieszkujące Kraków. Tutaj mieści się nasza siedziba, zaopatrzona w laser frakcyjny CO2 i inne profesjonalne urządzenia, na których pracujemy każdego dnia. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji – zapisz się na konsultację lub skontaktuj się z naszym specjalistą poprzez formularz, dostępny na stronie internetowej.

Badanie laserem frakcyjnym CO2CenaCena promocyjna
Usuwanie pojedynczej zmiany skórnej200,00 zł
Usuwanie od 2 do 5 zmian skórnych400,00 – 600,00 zł
Usuwanie od 6 do 10 zmian skórnych600,00 – 800,00 zł
Odmładzanie okolicy oczu800,00 zł
Odmładzanie okolicy policzków1500,00 zł
Odmładzanie całej twarzy2000,00 zł
Odmładzanie dekoltu1500,00 zł
Odmładzanie szyi1500,00 zł
Odmładzanie dekoltu i szyi2500,00 zł
Odmładzanie dekoltu i twarzy3000,00 zł
Jeden zabieg brzuch, uda lub boki3000,00 zł
Usuwanie blizn po plastyce brzucha1500,00 zł
Usuwanie blizn po implantach500,00 zł
Usuwanie blizn po plastyce powiek400,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Wskazania
 • blizny potrądzikowe:
  - zanikowe, zapadnięte
  - bibułkowate (cienkie)
  - drobne wypukłe, przymieszkowe przypominające prosaki
 • odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni,
 • usuwanie drobnych zmarszczek okolicy oczu,
 • poprawa owalu twarzy,
 • poprawa gęstości i sprężystości skóry,
 • zamykanie rozszerzonych porów,
 • odnowa uszkodzonej przez słońce skóry, w tym rogowacenie słoneczne,
 • rozstępy,
 • wiotkość skóry ramion, brzucha, po porodzie,
 • usuwanie przebarwień (melasma, inne dyschromie),
 • modelowanie zanikowych blizn chirurgicznych, powypadkowych, pooparzeniowych;
Przeciwwskazania
 • terapia doustna izotretinoiną (Curacne, Aknenormin) lub steroidami,
 • nowotwory skóry,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe skóry,
 • przewlekłe zapalne dermatozy (np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry),
 • świeża opalenizna (na tydzień przed zabiegiem),
 • okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • blizny przerosłe i keloidy nie kwalifikują się do terapii Fraxelem!
Po zabiegu

Postępowanie po zabiegu:

 • pielęgnacja skóry łagodnymi kremami nawilżającymi i regenerującymi (np. Cetaphil PS, Physiogel, Cicalfate Avene, Hydrabio Bioderma itp.),
 • ochrona przeciwsłoneczna – stosowanie kremów z SPF > 30 przez okres ok. 4 tygodni po zabiegu,
 • makijaż: można wykonać już następnego dnia po zabiegu,
 • rekonwalescencja społeczna: 1-3 dni, ale zazwyczaj już następnego dnia po zabiegu można powrócić do pracy;

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne