Raty - PayPlus
Informacje

Laser FOTONA to jedno z bardziej wszechstronnych urządzeń używanych w medycynie. Ich uniwersalność daje lekarzom niemal wszystkich dziedzin na wykonanie różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz ginekologii estetycznej.

Laserowe leczenie rumienia FOTONA DYNAMIS SP.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy. Emitowane przez laser fale są absorbowane przez barwnik krwi (hemoglobinę). Krew, która jest obecna w naczyniach wybiórczo wychwytuje promieniowanie lasera w większym stopniu niż otaczające tkanki. Promienie lasera docierają w głąb naczyń, gdzie są absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka, które zostaje zamienione na energię cieplną a następnie wchłonięte.

W przypadku naczynek żylnych na twarzy czy rumienia wchłanianie naczyń trwa zwykle około 2 tygodni. Po tym okresie zwykle część naczynek zanika, a pozostałe stają się jaśniejsze. W celu usunięcia rumienia, naczyń o dużej średnicy lub ich obecność w postaci gęstej sieci konieczne jest powtórzenie zabiegu. Laser usuwa w pierwszej kolejności zmiany położone najbliżej powierzchni skóry twarzy. Tak więc podczas pojedynczego zabiegu nie jesteśmy w stanie usunąć naczyń, które leżą na różnych głębokościach, jedne pod drugimi.

Efekty terapii:

  • zamknięcie poszerzonych naczynek
  • redukcja rumienia
  • redukcja trądziku różowatego
  • Wyrównanie kolorytu skóry
  • Redukcja i/lub usunięcie przebarwień i plam
  • Wzrost sprężystości skóry
  • Wygładzenie i odświeżenie cery

Rekomendowana ilość zabiegów to  1- 2 zabiegi w odstępie 1 miesiąca

Zabieg Cena Cena promocyjna
Laserowe leczenie rumienia FOTONA – twarz 550,00 zł
Laserowe leczenie rumienia FOTONA – czoło 200,00 zł
Laserowe leczenie rumienia FOTONA – policzki 250,00 zł
Laserowe leczenie rumienia FOTONA – nos 150,00 zł
Laserowe leczenie rumienia FOTONA – czoło 200,00 zł
Laserowe leczenie rumienia FOTONA – szyja 250,00 zł
Laserowe leczenie rumienia FOTONA – dekolt 550,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.